Tin Tin Tur

MARMARİS - FETHİYE 5 GÜN - 4 GECE

Anasayfa » Mavi Yolculuk » MARMARİS - FETHİYE 5 GÜN - 4 GECE
share on facebook  tweet  share on google  print  

MARMARİS - FETHİYE 5 GÜN - 4 GECE

"Mavi Yolculuk" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

kkkkk

 

 

 Tur Tarihleri

 Tur Çıkış Limanı

 Tur Varış Limanı

Cumartesi

Marmaris

 Fethiye

1.GÜN: MARMARİS & EKİNCİK KOYU Saat 15:30’ dan itibaren sizleri karşılayacak görevlilerimiz eşliğinde kamaralarınıza yerleşebilirsiniz.Eğer bütün misafirlerimizin liman çıkış işlemleri tamanlanırsa geceyi geçirmek üzere Marmaris Limanı'ndan ayrılarak Ekincik Koyu'na hareket ediyoruz. Aksi takdirde geceyi limanda geçiriyoruz. Çıkış yapamadık diye üzülmeyin! Tatilinize çılgınca eğlenerek başlamak isterseniz Barlar Sokağı yanıbaşınızda! 

2.GÜN: DOMUZ ADASI & KLEOPATRA KOYU & BEDRİ RAHMİ KOYU Kaptanın size bir süprizi var!... Mürettebatını güneş doğmadan uyandırdı ve siz uyurkan teknemizi harakete geçirdi bile. Ekincik'ten Göcek 12 Adalar bölgesindeki Domuz Adası'na geldik. Aslında İsmi Prens Adası olan bu saklı, cennette, eskiden çok sayıda domuz olduğundan bölge halkı domuz adası olarak dilden dile dolaştırmış.  Kahvaltı ve yüzme molasından sonra Kleopatra Hamamı Koyu'na gidiyoruz. Cleopatra Hamamı Koyu, çok sayıda çam ağacıyla dolu büyük bir koy ve koyu maviden kıyıya yaklaştıkça açık maviye giden bir denizi ve koyun batı kısmında bazı tarihi eserleri var. Mite göre, Cleopatra'nın Anadolu kıyılarını ziyaretlerinden birinde, yakın arkadaşları bir sıcaksu kaynağı bularak ona bir hamam inşa etmeye karar verirler. Adını bu hamam kalıntılarından alan koyumuzda, öğle yemeğimizi aldıktan sonra dilerseniz yüzebilir ve gezintiye çıkabilirsiniz. 5 çayımızı ünlü ressam Bedri Rahmi Koyu'nda alıyoruz. Asıl adı Taşyaka olan bu koyda ağaçlar arasında bir kayaya yapılmış balık resmi dikkati çeker. Bu resmi 1974 yılında bir mavi yolculuk esnasında Bedri Rahmi Eyüpoğlu yapmıştır. O günden beri Taşyaka, "Bedri Rahmi koyu" olarak anılır. Akşam yemeğimizi burada alıyor  ve keyifli bir akşamın ardından geceyi de bu koyda geçiriyoruz.

3.GÜN: GÖCEK ADASI & TURUNÇ & TARZAN KOYU  Kahvaltıdan sonra Göcek Adası'na hareket ediyoruz. Göceğe en yakın ada olduğundan buraya Göcek Adası deniliyor. Yüzme molası ve öğle yemeğinin ardından ortak alınacak bir kararla Turunç ya da Tarzan Koyu'na gidiyoruz. Akşam yemeği ve geceyi burada geçiriyoruz. 

4.GÜN: SAMANLIK KOYU & FETHİYE  Kahvaltı sonrası çam ormanlari ile denizin birleştigi, yeşil ile mavinin ahengine turquazın eşlik etmesine tekrar tanik olacaginiz,  Samanlık Koyu'na gidiyoruz. Yüzme molasının ardından öğlene doğru Fethiye Limanı'na giriş yapıyoruz. Dilerseniz Fethiye'yi gezme imkanı bulabilirsiniz. Geceyi Fethiye Limanı'nda geçiriyoruz.

5.GÜN: FETHİYE Son kahvaltımızı aldıktan sonra, hafızalarmızdaki onlarca güzel hatıra ve kurduğumuz dostluklar eşliğinde vedalaşarak,  sizleri düzenlediğimiz  başka bir Mavi Yolculuğumuzda, aramızda görmek ümidi ile bu eşsiz Marmaris - Fethiye  Mavi Tur’umuzu sonlandırıyoruz.

HATIRLATMA: İlk gece ve son gece yat limanında demirlenecektir. İlk gün servis akşam yemeği ile başlıyor.

DönemPansiyon 2 kişilik kamarada kişi başı 2 kişilik kamarada tek kişi 1. Çocuk2. Çocuk 
 Tam pansiyon    Sorunuz
  Tam pansiyon    Sorunuz
  Tam pansiyon    Sorunuz
  Tam pansiyon    Sorunuz
   Tam pansiyon     Sorunuz

Tür : Gezi Tarih : 8.05.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]