Tin Tin Tur

FETHİYE – ÖLÜDENİZ – KALKAN – KAŞ – KEKOVA - FETHİYE 1 HAFTA

Anasayfa » Mavi Yolculuk » FETHİYE – ÖLÜDENİZ – KALKAN – KAŞ – KEKOVA - FETHİYE 1 HAFTA
share on facebook  tweet  share on google  print  

FETHİYE – ÖLÜDENİZ – KALKAN – KAŞ – KEKOVA - FETHİYE 1 HAFTA

"Mavi Yolculuk" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Mavi Tur, Mavi Yolculuk, Mavi Yolculuk Turları, Mavi Yolculuk Turu, Mavi Turlar

   

 

 Tur Tarihleri

 Tur Çıkış Limanı

 Tur Varış Limanı

Cumartesi - Pazartesi

 Fethiye

Fethiye

1.Gün : Fethiye Rezervasyonu olan müşterilerimizle limandaki ofisimizde saat 15.00 da buluşup formalite işlemleri sonrasında mavi tura çıkacağımız yatımıza geçeriz. Teknede personelimiz ve diğer misafirleriz ile tanışmanın ardından serbest zaman, akşam yemeği ve gece konaklama Fethiye Limanında.

2.Gün: Ölüdeniz – Gemiler Kahvaltı sonrasında demir alan teknemiz rotasını Ölüdeniz e çevirir. Yüzme ve öğle yemeği sonrasında Ölüdeniz den hareket eden teknemiz Kelebekler vadisinde hava şartlarının müsait olması durumunda kısa yüzme molası verir ve sonrasında akşam yemeği ve geceleme için Gemiler adasına geçilir. Gemiler Adasında ( San Nicolas ) harabeleri gezebilir veya su sporu yapabilirsiniz. ( Ekstra )

3.Gün: Kaş Sabah erken saatlerde seyre başlayan teknemiz kahvaltı için Fırnaz koyuna demir atar. Ardından deniz molası ve kahvaltıyı takiben Kaş a doğru yol alınır. Dileyen misafirlerimiz Kaş limanın öğle yemeği ve alışveriş için kısa turlar yapabilirler. Öğleden sonra beş çayı ve akşam yemeğini vererek geceleyeceğimiz İç Sıcak Koyuna doğru demir alırız.

4.Gün: Kekova - Simena Sabah kahvaltımızın ardından denizin altında bulunan Likya Harabelerinin bulunduğu Kekova ya doğru seyir başlar. Harabelerin bulunduğu alanda demirlemek yasak olduğu için hemen karşısındaki Antik Simena Köyüne geçilerek burada demirlenir. Burada dileyen misafirlerimiz öğle yemeğinin ardından antik Simena Kalesini ziyaret edebilir. Dileyen misafirlerimiz ise bölgedeki Noel Baba Kilisesi, Likya Kaya Mezarları -  Myra turuna katılabilirler ( tur bedeli kişi sayısıyla orantılı olarak 35 € - 40 € dur. ) Akşam yemeği ve geceleme Kale Köy yapılacaktır.

5.Gün: Gökkkaya Kahvaltı sonrasında demir alan teknemiz yüzme molası ve öğle yemeğinin için Korsan Mağarasına ardından geceleme yapabilmek için ideal bir koy olan Gökkaya koyuna ulaşır.

6. Gün: Kaş - Kalkan Kahvaltının ardından Kaş a doğru seyir başlar geliş yönünde Kaş limanına uğranmamışsa burada veya Kalkan limanı ziyaret edilir. Dileyen misafirlerimiz Tlos – Saklıkent turuna katılabilirler. ( Tur bedeli kişi sayısıyla orantılı olarak 35 € - 40 € dur ). Akşam Yemeği ve geceleme Yeşil köyde yapılır.

7.Gün: Turunç - Fethiye Sabah erken hareketle demir alan teknemiz Ölüdeniz civarında yer alan Soğuksu da kahvaltı ve sonrasında öğle yemeği ve yüzme molası için Turunç Koyuna ulaşır. Turunç maviyle yeşilin buluşması sonucu muhteşem güzelliğe sahip eşsiz koylardan biridir. Yüzme molası sonrasında teknemiz akşam yemeği ve geceleme için Fethiye Limanına yanaşır.

8.Gün: Fethiye Kahvaltının ardından tekne personeline ve diğer misafirlerimizle vedalaşma vakti gelmiştir. Saat 09.00 da tekneden ayrılış. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler: Teknede tam pansiyon konaklama (sabah, öğle, akşam yemekleri ve 5 çayı servisi )Tüm alkolsüz içeceklerSaat 12.00 ile 23.00 arasında, bira ve şarap ayrıca her kabin için 1 şişe rakı.Teknede kullanma suyu, mazot,  güverte ekipmanları, liman bağlama ve çıkış masrafları, yat sigortası 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Her şey dahil saatleri dışında tekne barından alınan tüm alkollü içecekler.İsteğe bağlı olarak yapılan kara turları. 

Not: 12 yaş altındaki çocuklar bu tura dahil edilememektedir. Kaptan gerekli gördüğü durumlarda emniyetli bir seyir için rota ve tur programlarında değişiklik yapma yetkisine sahiptir. 

 DönemPansiyon 2 kişilik kamarada kişi başı 2 kişilik kamarada tek kişi 1. Çocuk2. Çocuk 
 Mayıs-Ekim Tam pansiyon    Sorunuz
 Haziran-Eylül Tam pansiyon    Sorunuz
 Temmuz-Ağustos Tam pansiyon    Sorunuz

Tür : Gezi Tarih : 7.05.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]