Tin Tin Tur

FETHİYE – ÖLÜDENİZ – EKİNCİK - GÖCEK - FETHİYE 1 HAFTA

Anasayfa » Mavi Yolculuk » FETHİYE – ÖLÜDENİZ – EKİNCİK - GÖCEK - FETHİYE 1 HAFTA
share on facebook  tweet  share on google  print  

FETHİYE – ÖLÜDENİZ – EKİNCİK - GÖCEK - FETHİYE 1 HAFTA

"Mavi Yolculuk" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

   

 

 Tur Tarihleri

 Tur Çıkış Limanı

 Tur Varış Limanı

 Cumartesi - Pazartesi

 Fethiye

 Fethiye

Klimalı lüks tekneler ile Herşey Dahil  

1. Gün: Fethiye Saat 15.00 Fethiye Marinadaki ofisimizde buluşma ve 15.30 civarı tüm misafirlerimizle birlikte teknemize geçilir. Sizi girişte karşılayan tekne personelimizin yardımıyla valizleriniz kabininize yerleştirilirken içecek servisi eşliğinde tekne yaşamıyla ilgili bilgilendirmeler yapılacaktır. Akşam yemeğine kadar ister teknemizde dinlenebilir isterseniz ise şehir merkezinde alışveriş yapıp, gezebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye Limanındadır.

2.Gün: Ölüdeniz Kahvaltı sonrasında demir alan teknemiz rotasını Ölüdeniz e çevirir. Yüzme ve öğle yemeği sonrasında Ölüdeniz den hareket eden teknemiz Kelebekler vadisinde hava şartlarının müsait olması durumunda kısa yüzme molası verir ve sonrasında akşam yemeği ve geceleme için Gemiler adasına geçilir.  Burada harabeleri gezebilirsiniz.

3.Gün: Ekincik - Dalyan  Gün doğarken demir alan teknemiz Ekincik Koyu’na ulaşır. Arzu eden yolcularımız ufak nehir tekneleriyle Dalyan Kaunos turuna katılabilirler. Nehir sularında yol alırken dağlara oyulmuş kaya mezarlarını izleme şansını bulabilir, günün sonunda doğru Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurta bıraktığı İztuzu Plajı’nda yüzebilir ve çamur banyosu yapabilirsiniz. ( Tur ekstradır. ) Akşam yemeği ve geceleme Ekinciktedir.

4.Gün: Göcek Koyları  Kahvaltı öncesinde  demir alan teknemiz Ağ Limanına doğru seyre başlar, ardından öğle yemeği ve yüzme molası için Tersane Adasına geçilir. Bu ada doğal bir liman olması sebebiyle Bizanslılar döneminde tersane olarak kullanılmaktaydı. Yüzme molası sonrasında teknemiz akşam yemeği ve gecelemek için Bedri Rahmi koyuna ulaşılır. Bu koy tanınmış bir sanatçı olan ve koyda büyük bir kayanın üzerine çizdiği balık resmi günümüzde de görülebilen Bedri Rahmi Eyüpoğlu nun adını almıştır.  

5. Gün: Göcek Koyları Sabah kahvaltısı sonrasında demir alan teknemiz öğle yemeği için Göcek adasına doğru seyir yapar. Teknemizin eksilen kumanya takviyesi buradan botlar ile yapılacaktır. Öğle yemeği sonrasında demir alan teknemiz Sarsala Koyuna doğru hareket eder Akşam yemeği ve geceleme buradadır.

6. Gün: Göcek Koyları Kahvaltı sonrasında demir alan teknemiz yüzme molası ve öğle yemeği için Domuz Adasına doğru hareket eder. Yüzme molası sonrasında kısa bir seyirle Yassıcalar Adasına demir atılır. Yassıcalar Göcek Koylarının simgesi ve adeta göz bebeğidir.  Akşam yemeği ve geceleme burada olacaktır.

7. gün: Turunç - Fethiye Kahvaltı sonrasında demir alan teknemiz maviyle yeşilin buluştuğu ender güzelliklere sahip Turunç koyuna ulaşır. Öğlen yemeği ve yüzme molasını burada veren teknemiz daha sonra Akvaryum koyuna ve sonrasında da Fethiye limanına giriş yapar. Akşam yemeği ve geceleme limandadır.

8. Gün: Fethiye Güzel anılarla tamamlanan turun ve teknede yapılan son kahvaltının ardından saat 09.00 da tekne personeline ve diğer konuklara veda vakti. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler: Teknede tam pansiyon konaklama (sabah, öğle, akşam yemekleri ve 5 çayı servisi ) yüksek yemek kalitesi,Lüks teknelerde, 4-6 saat klima kullanımı,Saat 12.00 ile 01.00 arasında bira, votka, likör ve şarap ayrıca her kabin için 1 şişe rakı.Tüm alkolsüz içecekler, Teknede kullanma suyu, mazot,  güverte ekipmanları, liman bağlama ve çıkış masrafları, yat sigortası 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Her şey dahil saatleri dışında tekne barından alınan tüm alkollü içecekler.İsteğe bağlı olarak yapılan kara turları.

Not: 12 yaş altındaki çocuklar bu tura dahil edilememektedir. Kaptan gerekli gördüğü durumlarda emniyetli bir seyir için rota ve tur programlarında değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

DönemPansiyon 2 kişilik kamarada kişi başı 2 kişilik kamarada tek kişi 1. Çocuk2. Çocuk 
 Mayıs-Ekim Tam pansiyon    Sorunuz
 Haziran-Eylül Tam pansiyon    Sorunuz
 Temmuz-Ağustos Tam pansiyon    Sorunuz

Tür : Gezi Tarih : 7.05.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]