Tin Tin Tur

DEMRE – KAŞ – KALKAN – ÖLÜDENİZ - FETHİYE 4 GÜN – 3 GECE

Anasayfa » Mavi Yolculuk » DEMRE – KAŞ – KALKAN – ÖLÜDENİZ - FETHİYE 4 GÜN – 3 GECE
share on facebook  tweet  share on google  print  

DEMRE – KAŞ – KALKAN – ÖLÜDENİZ - FETHİYE 4 GÜN – 3 GECE

"Mavi Yolculuk" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Mavi Tur, Mavi Yolculuk, Mavi Yolculuk Turları, Mavi Yolculuk Turu, Mavi Turlar

   

 

 

 

 Tur Tarihleri

 Tur Çıkış Limanı

 Tur Varış Limanı

 Salı- Cuma - Pazar

 Demre

Fethiye

1. Gün: Kekova Saat 10.00 da Olimpos ağaç evlerden servislerimizle alınan misafirlerimiz saat 13.00 da teknemize giriş yaparlar ve zaman kaybetmeden teknemiz demir alır. Batık şehirde su altı harabelerini izleyerek kaleye doğru seyir başlar, Teknemiz 5 çayı servisini burada verdikten sonra akşam yemeği ve geceleme için Gökkaya’ya hareket edilir.

2.Gün: Kaş Kahvaltının ardından demir alan teknemiz Kaş a doğru hareket eder. Burada tekneden inebilir ( hava durumuna göre ) ve merkezde birkaç saat geçirebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Fırnaz Koyundadır.

3.Gün: Ölüdeniz - Gemiler Sabah gün doğarken demir alınır ve Kelebekler Vadisi’ne hareket edilir. Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz Kelebekler Vadisi’ne  yürüyebilir. Öğle yemeği ve yüzme molası için Ölüdeniz’e doğru yol alınır. Yüzme molası ardından akşam yemeği için Gemiler Adasına hareket edilir. Geceleme burada yapılır.

4.Gün: Kahvaltıdan sonra demir alan teknemiz öğle yemeği için Turunç koyuna doğru hareket eder. Teknemiz güzel anılarla saat 13:00-14:00 civarında Fethiye Limana yanaşır. Tekne ve personele veda vakti...

NOT: Kabin Turların da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.Tüm kabin programlarımızda 0-3 yaş ücretsiz (ebeveynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-10 yaş % 50 ücretli ve 10 yaş üzeri tam ücret uygulanır.

FİYATA DAHIL OLANLAR: Tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı, öğle yemeği, beş çayı ve akşam yemek servisleri ).Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…

FİYATA DAHIL OLMAYANLAR: Tekne barından temin edilen tüm alkollü alkolsüz sıcak soğuk içecekler. Hava alanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları…Kaptan gerekli gördüğü durumlarda emniyetli bir seyir için rota ve tur programlarında değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

 DönemPansiyon 2 kişilik kamarada kişi başı 2 kişilik kamarada tek kişi 1. Çocuk2. Çocuk 
 Mayıs-Ekim Tam pansiyon    Sorunuz
 Haziran-Eylül Tam pansiyon    Sorunuz
 Temmuz-Ağustos Tam pansiyon    Sorunuz

Tür : Gezi Tarih : 7.05.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]