Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Roma Floransa Venedik Turu, İtalya Turları

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Roma Floransa Venedik Turu, İtalya Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Roma Floransa Venedik Turu, İtalya Turları

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Bayramda Roma Turları, Floransa Turu, Venedik Turları, İtalya Turu

 

 

 

 

 

KURBAN BAYRAMI KLASİK İTALYA

VENEDİK (2) & FLORANSA (2) & ROMA (3)

7 Gece 8 Gün

 

BERGAMO GİDİŞ / ROMA DÖNÜŞ

Milano Şehir Turu Dahil !

HAREKET TARİHLERİ

04 & 06 KASIM

  VENEDİK (2) & FLORANSA (2) & ROMA (3) 

1. Gün  ISTANBUL – BERGAMO - VENEDİK

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tin Tin  tur kontuarı önünde saat 09.30 da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 705 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.30 da Bergamo’ya hareket ve yerel saat ile 13.30 da Bergamo’ya varışın ardından Milano’ya hareket ve Milano şehir tanıtım turu. Tur bitimi Venedik’e hareket ve varışın ardından otelimize yerleşme ve check in işlemlerinin ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

2. Gün  VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Venedik şehir turu. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

 

3. Gün  VENEDİK – FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya transfer (Montecatini). Arzu eden misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Verona turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuzda Roma Arenası, Romeo ve Juliet’in evi, Senyörlük Sarayı, Brave-Dante ve Erbe meydanı, görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Floransa’ya hareket. Varışın ardından otelinize transfer (Montecatini). Geceleme otelinizde.

 

4. Gün  FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Pisa turuna katılabilirler (35 Euro) Pisa Kulesi, Mucizeler Meydani, Katedral, Vaftizhane görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Floransa şehir turumuzda Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi alışveriş ve gezileriniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

5. Gün  FLORANSA – ROMA

Sabah kahvaltısının ardından Roma’ya hareket. Arzu eden misafirlerimiz yol üzeirnde alternatif olarak düzenlenecek olan Siena turuna katılabilirler (35 Euro) Siena şehri tepede Ortaçağ’dan olduğu gibi kalabilmiş, Unesco’nun Dünya tarih mirasi içerisinde yer alan en önemli müze kentlerden biridir. Yaklaşık 3 saat sürecek turumuzda Toscana’nin en büyük meydanı olan Campo Meydani, en güzel gotik kiliselesi görüldükten sonar Roma’ya heraket ve varışın ardından otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz alternatif Roma gece turuna katılabilirler(25 Euro). Geceleme otelinizde.

 

6. Gün  ROMA

Sabah kahvaltısının ardından Roma şehir turu. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi alışveriş ve gezileriniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

7. Gün  ROMA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak Napoli & Pompei turuna katılabilirler (100 Euro). Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanardağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra Italya’nın egzotik&romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

 

8. Gün  ROMA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra odaların boşaltılası ve havalimanina hareket. Pegasus Havayollarının PC 610 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.15 de İstanbul’a hareket, lokal saat ile 17.45 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Önemli Not: Kampanya yerlerimiz sınırlıdır!!

 

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

 

***Venedik’de  (Lido di Jesolo, Mestre, Di Piave, Padova veya Treviso), Floransa’da (Montecatini) bölgelerinde kalınmaktadır.

 

**** Yol üzeri yapılacak olan alternatif turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

   ÜCRETE DAHİL SERVİSLER 

*PEGASUS HY ILE ISTANBUL- BERGAMO / ROMA - ISTANBUL UCAK BILETI

*HAVALİMANI VERGİLERİ 150 € ( MECBURİDİR ).

*ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI,

*SEÇİLEN KATEGORİ OTELLERDE 7 GECE 8 GÜN ODA KAHVALTI KONAKLAMA.

*HAVALİMANI – OTEL – HAVALİMANI TRANSFERLERİ.

*PANORAMIK ROMA,FLORANSA,VENEDİK,MILANO ŞEHİR TURU

*SEHIRLERARASI TUM TRANSFERLER

*PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ.

  

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

*VİZE ÜCRETİ 110 € ( YEŞİL PASAPORTA VİZE GEREKMEMEKTEDİR. ) (NAKİT ÖDENİR).

*VAPORETTO ÜCRETİ (15 € ).

*SEYAHAT SAĞLIK VE VİZE SİGORTASI (15 €).

*TAM KAPSAMLI SIGORTA (30 €)Vize reddi karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayan misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır.

*YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 YTL

*PROGRAMA DAHİL OLMAYAN TÜM YEMEK VE İÇECEKLER.

*ŞAHSİ HARCAMALAR.

*MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ.

 

NOTLAR :Tin Tin tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin tur sorumlu tutulamaz.Tin Tin tur , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan alternatif turlar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılacaktır. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.Tarifeli uçuşlarda havayollarının kurallarına göre aynı gün içersinde bilet değişikliği veya iptali yapılabilir. Diğer günlerde yapılacak değişiklik ve iptaller için havayollarının uyguladığı ceza prosedürü geçerlidir

  
OTELLERİki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda FarkıÜçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
3* & 4* Oteller649 €200 €649 €150 €599 €
 

Tür : Gezi Tarih : 12.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]