Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Floransa Turu, Floransa Tur, Floransa Turları

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Floransa Turu, Floransa Tur, Floransa Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Floransa Turu, Floransa Tur, Floransa Turları

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Bayramda yurtdışı turlar, yurtdışı tur, Floransa Turları, tur yurtdışı, yurtdışı turları

 

 

 

6 KASIM FLORANSA

3 Gece 4 Gün

BOLOGNA GİDİŞ/BOLOGNA DÖNÜŞ

KURBAN BAYRAMI

06 Kasım Hareket…3 Gece

  

FLORANSA

Freebird Havayolları Özel Seferi ile

06 Kasım 2011 Hareket… 3 Gece

 

 

TUR PROGRAMI

 

06 Kasım   İSTANBUL – BOLOGNA – FLORANSA

Ataturk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tin Tin  tur Kontuarı önünde saat buluşma. Check– in ve bagaj işlemlerinin ardından Freebird Havayollarının uçuşu ile saat Bologna’ya hareket. Varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Floransa’ya hareket. Varışımıza istinaden yapacağımız şehir turu esnasında görülecek yerler arasında; Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Senyörlük Meydanı görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Geceleme otelinizde.

 

07 Kasım   FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak yapılacak Venedik turuna  katılabilirler (80 Euro). Venedik’e varışımızı istinadan yapılacak turumuz esnasında; Duomo, La Galeria, Quartiere Meydanı, Porto Roman vardır. Tur bitimi serbest zaman, alışveriş ve dinlenme imkânı. Dileyen misafirlerimiz ayrıca alternatif olarak düzenlenecek olan Gondol Turu’na katılabilirler (25 Euro). Tur bitiminde otelenize transfer. Geceleme otelinizde.

 

08 Kasım   FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak yapılacak Pisa ve Siena turuna katılabilirler (70 Euro).  Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

09 Kasım  FLORANSA –  BOLOGNA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberinizin belirleyecegi saatte Bologna Havalimanına transfer. Check– in ve bagaj işlemlerinin ardından Freebird Havayollarının uçuşu ile İstanbul’a hareket. Istanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Önemli Not: Kampanya yerlerimiz sınırlıdır!!

 

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

  

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

*FREEBIRD HAVAYOLARI OZEL SEFERI ILE ISTANBUL/  BOLOGNA  / ISTANBUL UCAK BILETI

*HAVALİMANI VERGİLERİ 150 € ( MECBURİDİR ).

*ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI,

*SEÇİLEN KATEGORİ OTELLERDE 3 GECE 4 GÜN ODA KAHVALTI KONAKLAMA.

*HAVALİMANI – OTEL – HAVALİMANI TRANSFERLERİ.

*PANORAMIK FLORANSA  ŞEHİR TURU

*SEHIRLERARASI TUM TRANSFERLER

*PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

 ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER *VİZE ÜCRETİ 110 € ( YEŞİL PASAPORTA VİZE GEREKMEMEKTEDİR. ) (NAKİT ÖDENİR).

*VAPORETTO ÜCRETİ (15 € ).

*SEYAHAT SAĞLIK VE VİZE SİGORTASI (15 €).

*TAM KAPSAMLI SIGORTA (30 €)Vize reddi karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayan misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır.

*YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 YTL

*PROGRAMA DAHİL OLMAYAN TÜM YEMEK VE İÇECEKLER.

*ŞAHSİ HARCAMALAR.

*MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ.

 

NOTLAR : Tin Tin tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin tur sorumlu tutulamaz.Tin Tin tur , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan alternatif turlar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılacaktır. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.Tarifeli uçuşlarda havayollarının kurallarına göre aynı gün içersinde bilet değişikliği veya iptali yapılabilir. Diğer günlerde yapılacak değişiklik ve iptaller için havayollarının uyguladığı ceza prosedürü geçerlidir

   
OTELLERİki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda FarkıÜçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
3* Crystal Hotel vb.(Şehir Dışı - Montecatini) 499 Euro180 Euro 499 Euro150 €449 Euro
4* Delta Florance vb.(Şehir Dışı - Calenzano) 599 Euro240 Euro 599 Euro150 €549 Euro
4* Mediterraneo Hotel vb.(Şehir Merkezi) 699 Euro300 Euro 699 Euro150 €649 Euro
 

Tür : Gezi Tarih : 12.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]