Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Bangkok Phuket Seul Turu, Phuket Turları

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Bangkok Phuket Seul Turu, Phuket Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Bangkok Phuket Seul Turu, Phuket Turları

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Bayramda Phuket Turları, Bangkok Turu, Seul Turları, Phuket Turu, Yurtdışı Tur

 

 

 

KURBAN BAYRAMI

UZAKDOĞU

PHUKET(4)& BANGKOK(2)&SEUL(1)

KORE HAVAYOLLARI  Ile 7 Gece (10 GÜN)

HAREKET TARİHİ

04 KASIM 2011

   TUR PROGRAMI

1.GÜN  ISTANBUL-SEUL

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tin Tin tur Kontuarı önünde saat 17.00 ‘da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Kore Havayolları KE956 sefer sayılı uçuş ile saat 19:45‘de Seul’e hareket. Geceleme uçakta.  

 

2.GÜN    SEUL-PHUKET

Yerel saat ile 12:25‘de Seul’a varış. Aktarmadaki bekleme süresince özel otobüsümüz ile Seul şehir turu. Gezi sonrası havalimanina dönüş.

KE 639 sefer sayılı uçuş ile saa 20:40’da Phuket’e hareket. Saat 01:20’de varışı takiben otele transfer. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN    PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin alternatif düzenleyeceği aksam yemekli Phuket Fantasea Turu’na katılabilirler (55 Euro). Show öncesi aksam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride ; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi, ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yastan ve kültürden ziyaretçilerini büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Otele dönüş.  Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN  PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenleyeceği tam günlük Phi Phi Adası Turu’na katılabilirler (60 Euro). Surat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki  Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarasını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi adasinda. Aksam yine surat teknelerimizle otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

 

5.GÜN  PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği James Bond Adası Turu’na katılabilirler (60 Euro). Surat teknelerimizle hızlı bir şekilde ilk durağımız Phang-Na Köyü. Burada yoldaki Panak adası ve Hong adasının ve Phang Na Koyunun muhteşem manzaralarına şahitlik ettikten sonra Tapu Adasını ziyaret ediyoruz. James Bond filmlerinin “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz. Daha sonra öğle yemeğimizi almak üzere Panyi Köyüne geçiyoruz. Burası büyük 400 civarında evin bulunduğu bir müslüman koyu. Yemek sonrası koyu ziyaret edip alışveriş yapabilmek için serbest zaman verilecek.  Öğleden sonra snorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Khai Nok adası veya Naka Adasına gidiyoruz. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

 

6.GÜN  PHUKET-BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Bangkok’a transfer. Bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Bangkok şehir turu. Şehir turunda içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha heykeli, Oturan Buddha heykeli, stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı geziyoruz. Daha sonra Cin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, Mucevher Fabrikasi ve Tayland’ın su andaki Kral’ının Bangkok’taki Malikanesi görülecektir. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin alternatif düzenleyeceği Kanallar Turuna katılabilirler (25 Euro). Bu tur esnasında; Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, ayrıca bir yılan çiftliğine uğrayacak, burada Kobra ve Piton gibi yılanlarla yapılan ilginç bir gösteri izleyeceğiz. Gezi sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

  

7.GÜN  BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı Turu’na katılabilirler (55 Euro). Turumuz dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliği ile başlıyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay’lıların nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Daha sonra 10 dk civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları esliğinde yaklaşık yarim saatlik yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görme ve alışveriş yapma imkanı. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu atölyeleri gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel bicimde şekillendiğini göreceğiz. Öğleden sonra Bangkok’a dönüş ve alışveriş yapmak için serbest zaman. Aksam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin alternatif düzenleyeceği Sea Food Market & PatPong gece pazarı turuna katılabilirler (10 Euro). Geceleme otelimizde.

 

8.GÜN  BANGKOK-SEUL

Sabah uyandırma ve odaların boşaltılması. Akşam saatlerine kadar serbest zaman. Rehberinizin bildireceği saatte Bangkok havalimanına transfer. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından KE 652 sefer sayılı Kore Hava Yolları uçuşu ile saat 00:45‘de Seul’e hareket.

 

9.GÜN SEUL

Sabah saat 08:20’de Seul’e varış. Varışın ardından otele transfer. Arzu edenler rehberlerinin alternatif olarak organize edeceği Everland Eğlence Parkı Turu. (80 Euro). Geceleme otelimizde.

 

10.GÜN SEUL-ISTANBUL

Sabah uyandırma ve odaların boşaltılması. Seul Incheon Havalimanı’na transfer. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Kore  Hava Yolları KE 955 sefer sayılı uçuş ile saat 13:20‘de İstanbul’a hareket yerel saat ile 18.15’da varış ve turumuzun sonu.

  

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

  ÜCRETE DAHİL SERVİSLER 

*KORE HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL – SEUL - PHUKET // BANGKOK –SEUL – İSTANBUL PARKURUNDA EKONOMİK SINIF UÇUŞLARI,

*YEREL HAVAYOLLARI İLE PHUKET – BANGKOK PARKURUNDA EKONOMİK SINIF UÇUŞ.

*HAVALİMANI VERGİLERİ,

*SINIF OTELLERDE ODA KAHVALTI BAZINDA 7 GECE KONAKLAMA,

*TÜM HAVAALANI OTEL - HAVAALANI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER,

*SEUL VE BANGKOK’DA PANORAMİK ŞEHİR TANITIM TURU,

*PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

*ZORUNLU SIGORTA

   ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER 

*VİZE ÜCRETİ  (110 € )

*YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )

*SEYAHAT SAĞLIK VİZE SİGORTASI (15 €)

*TAM KAPSAMLI SİGORTA (30 €): Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır

*VİZE RİSK SİGORTASI (30 €)

*ALTERNATİF TURLAR

*KİŞİSEL HARCAMALAR

REHBER VE ŞOFÖR TİPLERİ

   

NOTLAR: Tin Tin tur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.Tarifeli uçuşlarda havayollarının kurallarına göre aynı gün içersinde bilet değişikliği veya iptali yapılabilir. Diğer günlerde yapılacak değişiklik ve iptaller için havayollarının uyguladığı ceza prosedürü geçerlidir.

  
OTELLERİki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda FarkıÜçüncü Kişi03 – 12 YaşÇocuk0 – 2 YaşÇocuk
SEUL-SEOUL PALACE HOTEL VB.BANGKOK-A-ONE BANGKOK HOTEL V.B.PHUKET-PATTONG BEACH V.B.1349 €250 €1349 €1299 €180 €
 

Tür : Gezi Tarih : 12.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]