Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı İtalya İsviçre Turu, İtalya Turu, İsviçre Turları

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı İtalya İsviçre Turu, İtalya Turu, İsviçre Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı İtalya İsviçre Turu, İtalya Turu, İsviçre Turları

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

 Bayramda İtalya Turları, İtalya Turu, İsviçre Turu, Yurtdışı Turları, Bayramda yurtdışı turu

 

 

İTALYA & İSVİÇRE

Lugano(1) & Como & Milano(3) & Cenevre-Evian (2) & Zürih(1)

7 Gece 8 Gün

ZURIH GİDİŞ /  ZURIH DÖNÜŞ

HAREKET TARİHİ:

05 KASIM 2011

 

 

İTALYA & İSVİÇRE

Lugano(1) & Como & Milano(3) & Cenevre-Evian (2) & Zürih(1)

 

05 Kasım    ISTANBUL – ZÜRİH – LUGANO

Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar Terminali Tin Tin  tur kontuarı önünde saat 08.00 buluşma. Bagaj, bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 395 seferi ile saat 11.00’da Zürih’e hareket. Yerel saat ile 13.00’da varış ve ardından  Lugano ‘ya hareket. İtalya’nın doğa harikası bölgelerinden olan Lugano gölü panoramik olarak görüldükten sonra otele transfer.

 

06 Kasım    LUGANO (COMO) – MİLANO

Sabah kahvaltısının ardından Como‘ya hareket. İtalya’nın doğa harikası bölgelerinden olan Como gölü panoramik olarak görüldükten sonra Milano’ya hareket. Milano’ya varışımızın ardından panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; opera binası La Scala,  Duomo Meydanı ve Kilisesi, La Galeria, Porta Romana bulunmaktadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

  

07 Kasım    MİLANO

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile alternatif olarak düzenlenecek olan Verona&Garda turu (60 Euro). Görülecek yerler arasında; Romeo ve Juliet’in evi, Senyörlük Sarayı, Roma Arenası, Dante ve Erbe meydanı, Garda gölü bulunmaktadır. Tur bitiminde otele dönüş. Geceleme otelimizde.

  

08 Kasım   MİLANO

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Portofino turuna katılabilirler (60 Euro). İtalya’nın şarkılara dize olmuş küçük balıkçı kasabasında Castello Brown, San Giorgio Kilisesi ve Feneri, Marina’yı görme imkânı. Geceleme otelimizde.

  

09 Kasım   MİLANO – CENEVRE (Evian)

Sabah kahvaltısının ardından Cenevre’ye hareket. Varışımızın ardından Birleşmiş Milletlerin Avrupa Merkezi olan Cenevre panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Notre Damme Adası ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Geceleme Evian’da otelimizde.

  

10 Kasım   CENEVRE (Evian)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş ve dinlenme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Lozan & Montrö ve Chillon Şatosu turuna katılabilirler (80 Euro). 1923 yılında Barış Antlaşmasının imzalandığı İsviçre’nin kültürel başkenti Lozan, şirin kenti Montrö ve ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Chillon Şatosu bu tam günlük turumuzda görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

 

11 Kasım    CENEVRE – ZÜRİH

Sabah kahvaltısının ardından Zürih’e hareket. Zürih’e varışımızın ardından panoramik şehir turu. Bu turumuzda Zürih Gölü, Eski Gar, Milli Müze, Zürih Katedrali, Saat Kulesi İle Strasse Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

12 Kasım    ZÜRİH – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Pegasus Havayollarının PC 396 seferi ile saat 13.40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17.25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Önemli Not: Kampanya yerlerimiz sınırlıdır!!

 

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

  

***Cenevre’de, Fransa sınırları içerisinde bulunan Evian bölgesinde kalınmaktadır.

**** Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

 

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

*PEGASUS HY ILE ISTANBUL/  ZURIH / ISTANBUL UCAK BILETI

*HAVALİMANI VERGİLERİ 150 € ( MECBURİDİR ).

*ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI,

*SEÇİLEN KATEGORİ OTELLERDE 7 GECE 8 GÜN ODA KAHVALTI KONAKLAMA.

*HAVALİMANI – OTEL – HAVALİMANI TRANSFERLERİ.

*ZURIH, COMO, LUGANO, MILANO, CENEVRE PANORAMIK  ŞEHİR TURU

*SEHIRLERARASI TUM TRANSFERLER

*PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ.

   ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER *VİZE ÜCRETİ 110 € ( YEŞİL PASAPORTA VİZE GEREKMEMEKTEDİR. ) (NAKİT ÖDENİR).

*SEYAHAT SAĞLIK VE VİZE SİGORTASI (15 €).

*TAM KAPSAMLI SIGORTA (30 €)Vize reddi karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayan misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır.

*YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 YTL

*PROGRAMA DAHİL OLMAYAN TÜM YEMEK VE İÇECEKLER.

*ŞAHSİ HARCAMALAR.

*MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ.

   

NOTLAR : Tin Tin tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin tur sorumlu tutulamaz.Tin Tin tur , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan alternatif turlar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılacaktır. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.Tarifeli uçuşlarda havayollarının kurallarına göre aynı gün içersinde bilet değişikliği veya iptali yapılabilir. Diğer günlerde yapılacak değişiklik ve iptaller için havayollarının uyguladığı ceza prosedürü geçerlidir

  
OTELLERİki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda FarkıÜçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
3* & 4* OtellerLUGANO              4* DE LA PAIX HOTEL vb.MILANO               3* SAN SIRO HOTELCENEVRE/Evian   3* ALIZE HOTEL vb.ZURIH                   4* PARK INN ZURICH vb. 699 €250 €699 €150 €649 €
   

Tür : Gezi Tarih : 12.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]