Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Küba Turu, Küba Turları, Küba Tur

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Küba Turu, Küba Turları, Küba Tur
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Küba Turu, Küba Turları, Küba Tur

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Bayramda Küba Turları, Küba Turu, Küba Tur, Yurtdışı Turu, Bayram Turu 

 

 

 

 

IBERIA HAVAYOLLARI İLE

KURBAN BAYRAMI

 

Havana (3) – Trinidad (2) – Varadero (3)

HAREKET TARİHLERİ:

06 KASIM 2011 8 gece     

   1.       GÜN     İSTANBUL – MADRİD – HAVANA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 04.00`da buluşma ve Iberia Havayollarının IB 3763 sefer sayılı uçağı ile 06.55’te Madrid’e hareket. Yerel saat ile 10.10’da Madrid’e varış ve yapılacak aktarma ile Iberia Havayolların’a ait IB 6621 sefer sayılı uçak ile saat ile 17.00’da Havana’ya uçuş. Yerel saat ile 20.45’te Havana’ya varış, ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

2.       GÜN    HAVANA

Sabah kahvaltısının ardından Havana şehrini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında birçok bölgesi Unesco’nun koruması altında olan Barok tarzı binaları, eski Amerikan Arabaları ile ünlü sokakları, tarihi ve modern merkezleri ile şehrin ünlü ve tarihi mekânlarını görüyoruz. Atatürk Büstü, İspanyollar tarafından 16. ve 17.yüzyıllar arasında inşa edilen Handicraft Sarayı, Morro Kalesi, Katedral Meydanı, Capitol Devrim Müzesi ve Devrim Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Öğleden sonra kişisel gezi, keşif ve alışverişleriniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz canlı Latin Müzik yapılan sokak cafelerinde hoşça vakit geçirebilir veya kentin en hareketli caddelerinden biri olan Calle Obispo’da yürüyüş yapabilirler. Geceleme otelimizde.

 

3.       GÜN     HAVANA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği öğle Pinar Del Rio ve Vinales turuna    (90 Euro) katılabilirler. Bu turda mağara içi doğal gölü bot ile geçerek tipik bir Küba restoranında öğle yemeği. Yemek sonrası tarihi Mural Tepesini dolaştıktan sonra gezilecek olan Puro Fabrikasında ünlü tüm dünyaya yayılmış Küba purolarının yerinde nasıl yapıldığını görüyoruz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

 

4.       GÜN     HAVANA – CIENFUEGOS – TRINIDAD   

Sabah kahvaltısının ardından Montemar Park ve İspanyol mimarisinin güzel örneklerinin görülebileceği Cienfuegos şehri üzerinden Trinidad’a hareket. Panoramik Cienfuegos şehir turu. Tur sırasında tarihi Tomas Terry Tiyatrosu, harika manzarası ile De Vale Sarayı ve Timsah Ciftliği görülecek yerler arasında. Tur sonrası Unesco Dünya mirası listesinde yer alan Trinidad’a hareket ve panoramik şehir turu. Ünlü Romantizm müzesi ve Cantero Sarayı göreceğimiz yerler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

5.       GÜN TRINIDAD

Sabah kahvaltısının ardından dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde

 

6.       GÜN   TRINIDAD – SANTA CLARA – VARADERO

Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılarak Santa Clara üzerinden Küba’nın diğer turistik şehri Varadero’ya hareket ediyoruz. Küba’nın yakın geçmişine damga vuran Che’nin adına adledilen ve onunla birlikte birçok yakın arkadaşının da mezarlarının bulunduğu, Villa Clara’yı ve Sancti Spiritus’u ziyaret ediyoruz. Daha sonra Varedero’ya hareket ederek her şey dâhil konaklayacağımız otelimize transfer oluyoruz.Akşam yemeğimizi otelde alıyoruz.

 

7.       GÜN    VARADERO

Sabah kahvaltımızın ardından beyaz kumlu plajları ile ünlü Varadero’da denizin ve güneşin keyfini çıkarmanız için serbest gün. Dileyen misafirlerimizle ekstra öğle yemekli Cayo Blanco tekne turumuzu yapıyoruz (105 Euro). Turumuz esnasında yunuslarla yüzme ve mercan kayalıklarında snorkeling yapma imkânı buluyoruz .Öğle ve akşam yemeklerimizi otelde alıyoruz.

 

8.       GÜN   VARADERO – HAVANA – MADRID 

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılarak Havana’ya hareket ve havaalanına transfer. Alana varışımızı takiben, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Iberia Havayolları’na ait IB 6620 sefer sayılı uçuş ile saat 22.50’de Madrid’e uçuş. Geceleme uçakta.

 

9.       GÜN     MADRID – İSTANBUL   

Yerel saat ile 14.00’da Madrid’e varış. Yapılacak olan aktarma sonrası Iberia Havayollarına ait IB 3762 sefer sayılı uçuş ile saat 18.10’da İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 23.05’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Önemli Not : Rezervasyon esnasında misafirlerinizin, DOĞUM TARİHİ – PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirilmesi zorunludur.

   ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

*İSTANBUL – MADRİD – HAVANA / HAVANA – MADRİD – İSTANBUL IBERİA HAVAYOLLARI İLE EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETİ,

*HAVALİMANI VERGİLERİ,

*TÜM ALAN – OTEL – ALAN VE HAVANA – TRİNİDAD / TRİNİDAD – VARADERO / VARADERO – HAVANA ARASI ÖZEL OTOBÜSLER İLE TRANSFER,

*HAVANA 3 YARIM PANSİYON, TRİNİDAD 2 GECE YARİM PANSİYON, VARADERO 3 GECE HER ŞEY DAHİL OLMAK ÜZERE TOPLAM 8 GECE KONAKLAMA,

*HAVANA, CİENFUEGOS, TRİNİDAD, SANTA CLARA VE VARADERO PANORAMİK ŞEHİR TANITIM TURLARI,

PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ.

  

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

*VİZE ÜCRETİ  110 €

*YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )

*SEYAHAT SAĞLIK VİZE SİGORTASI (15 €)

*VİZE RİSK SİGORTASI (30 €)

*ALTERNATİF TURLAR

*KİŞİSEL HARCAMALAR

  

NOTLAR : Tin Tin tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde alternatif turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.     

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır. Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır

    

OTELLERİki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda Farkı Üçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
Havana / Melia Hotel vb.www.solmelia.com Trinidad / Trinidad Del Mar vb.www.iberostar.com Varadero / Melia Varadero Hotel vb.www.solmelia.com1.999 Euro750 Euro1.999 Euro250 Euro1699 Euro
 

Tür : Gezi Tarih : 12.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]