Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Barcelona-Madrid Turu, Madrid Turları, Madrid Tur

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Barcelona-Madrid Turu, Madrid Turları, Madrid Tur
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Barcelona-Madrid Turu, Madrid Turları, Madrid Tur

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

 Bayramda Madrid Turları, Madrid Turu, Madrid Tur, Barcelona Turları

 

 

 

 

KURBAN BAYRAMI

 

Freebird Havayolları Özel Seferi ile

08 Kasım 2011 Hareket … 5 Gece

 

 

1.Gün   İSTANBUL – BARCELONA

Atatürk  Havalimanı Dış Hatlar Terminali Fly Express kontuarında buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Freebird Havayolları uçağı ile Barcelona’ya hareket. Barcelona’ya varış ve ardından Barcelona şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize yerleşme ve dinlenme. Geceleme otelinizde.

 

2.Gün   BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile alternatif Gerona & Figueras turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahellesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile alternatif düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı.  Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Gerona & Figueras turu: 65 €

Flamenco Gecesi: 55 €

  

3.Gün   BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için alternatif olarak düzenlenecek olan Montserrat & Sitges turuna katılma imkânı. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ile Montserrat Dişli sıradağlarının eteklerinden deniz kenarına inerek gezilen Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Varışımızın ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

Montserrat & Sitges turu: 65 €

  

4.Gün   BARCELONA – MADRİD 

Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Madrid’e hareket. Yaklaşık 8 saatlik yolculuğumuzdan sonra günlük şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, Boğa güreşi Arenası, Gran Via , Plaza de Espana,  Kraliyet sarayı , Puerto de Alcala bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

  

5.Gün   MADRİD  

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile alternatif olarak düzenlenecek olan Toledo turuna katılma imkanı. 15 y.y.’a kadar Müslüman, Yahudi ve Hristiyanların bir arada barış içinde barındığı, Unesco tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri ilan edilen Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Toledo’da, Dünyanın en zengin katedrallerinden biri olan ve içerisinde ünlü ressam El Greco’nun orijinal tablolarının da bulunduğu Toledo Katedrali, San Juan de Los Reyes Catolicos Manastırı, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ile Toledo’nun en eski sinagogu görülecek ve 15. & 16 y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.

Toledo turu: 50 €

 

6.Gün   MADRID – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Freebird Havayollarının uçağı ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

   

Önemli Not: Kampanya yerlerimiz sınırlıdır!!

 

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

 

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

   ÜCRETE DAHİL SERVİSLER 

*FREEBİRD HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL – BARCELONA / MADRİD – İSTANBUL UÇAK BİLETİ,

*HAVALİMANI VERGİLERİ, ( 150 EUR )

*ZORUNLU SIGORTA,

*SEÇİLECEK KATEGORİ OTELLERE GÖRE TOPLAM 5 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMALAR,

*ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

*BARCELONA &MADRİD PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,

*PROFESYONEL TİN TİNTUR REHBERLİK HİZMETLERİ,

  

  

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

*VİZE ÜCRETİ 120 €

*YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL

*ŞAHSİ HARCAMALAR & OTEL ALTERNATİFLARI

*PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR

*MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

*ALTERNATİF TURLAR

*SEYAHAT SAĞLIK VE VIZE SIGORTASI, ( 15 EUR )

*TAM KAPSAMLI SİGORTA (30 €): Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır

 

NOTLAR: Tin Tintur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tintur sorumlu tutulamaz. Tin Tintur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tintur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tintur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan alternatif turlar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılacaktır. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tintur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Tarifeli uçuşlarda havayollarının kurallarına göre aynı gün içersinde bilet değişikliği veya iptali yapılabilir. Diğer günlerde yapılacak değişiklik ve iptaller için havayollarının uyguladığı ceza prosedürü geçerlidir.

 

OTELLERİki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda FarkıÜçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
3* Nh Sant Boi vb. / Barcelona3* Holiday Inn Express Alcobendas vb. / Madrid599 Euro200 Euro599 Euro150 Euro549 Euro
3* Nh Forum vb. / Barcelona4* Praga Hotel Hotel vb. / Madrid699 Euro250 Euro699 Euro150 Euro649 Euro
4* Nh Calderon vb. / Barcelona4* Senator Espana Hotel vb. / Madrid799 Euro300 Euro799 Euro150 Euro749 Euro
  

Tür : Gezi Tarih : 12.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]