Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı St. Petersburg Moskova Turu, St. Petersburg Turları

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı St. Petersburg Moskova Turu, St. Petersburg Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı St. Petersburg Moskova Turu, St. Petersburg Turları

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Bayramda Rusya Turları, Moskova Turları, St. Peterburg Turları, St. Petersburg Turu

 

 

 

St.PETERSBURG -MOSKOVA

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

04 KASIM 2011  Hareket…4 Gece

 

 OTELLER

 İki Kişilik Odada Kişi Başı

Tek Kişilik Oda Farkı

 Üçüncü Kişi

 0-2 Yaş Çocuk

 3-12 Yaş Çocuk

4* Park İnn Pribaltiskaya vb.
 ( St.Petersburg )

699 Euro 

200 Euro

699 Euro

 150 Euro

649 Euro

4* Radisson Blu Slavyanskaya vb.
(Moskova)

 699 Euro

200 Euro

699 Euro

150 Euro

649 Euro

 

 

KURBAN BAYRAMI TUR PROGRAMI

1. Gün  İSTANBUL - ST.PETERSBURG

Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali Tin Tin   tur Kontuarı önünde saat 11:00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 401 seferi ile saat 13.25’te hareket. Yerel saat ile 18.50’da St.Petersburg’a  varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile otele transfer, odaların alınmasının ardından serbest zaman. Aksam dileyen misafirlerimiz aksam alternatif St. Petersburg Restaurant’daki Rus gecesi turuna katılabilirler (60 Euro). Geceleme otelinizde.

 

2. Gün  ST.PETERSBURG

Sabah kahvaltısının ardından panoramik şehir turu. Tur esnasında; Nevski Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisi ve Saray Meydanı görülecek yerler arasıdadır.  Şehir turu sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için alternatif Hermitage Müzesi Turu (45 Euro). Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabına girmiştir. Tur sonrası dileyen misafirlerimiz alternatif olarak kokteylli Kanal turuna katılabilirler (35 Euro). Kuzeyin Venediği olarak adlandırılan St Petersburg, Büyük Petro döneminde açılan kanallarıyla adacıklara bölünmüştür. Toplamda 330 adet köprü, kanal, ve adacıklar bulunmaktadır. Tekne turu esnasında Neva nehri ve kanallar üzerindeki 18 yy’a ait büyüleyici mimari yapıları görme fırsatı bulacaksınız.  Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

3. Gün  ST.PETERSBURG

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için alternatif Peterhoff parkı & Pavlovsk Saray turu (60 Euro). St.Petersburg’tan yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuk sonrası Pavlosk kasabasında bulunan Pavlosk Sarayı’na geliyoruz. Çarlık Ailesinin muhteşem yaşantısının izlerini taşıyan bu saray gezimizden sonra, Peterhoff Parkı’na geçiyoruz. Bu parkta altın kaplı fiskiyeler eşliğinde kısa bir yürüyüş sonrası, Fin körfezine geliyoruz. Burada St.Petersburg manzarası için fotoğraf molası. Tur sonunda otobüslerimiz ile otelimize dönüyoruz. Otele varış ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

4. Gün  ST.PETERSBURG – MOSKOVA

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve hızlı tren ile Moskova’ya hareket. Moskova’ya varışımızı takiben yapılacak şehir turumuz esnasında Tverskaya caddesi, Moskova nehri, Poklonnoya Tepesi, Bosoi Tiyatrosu, Kızıl Meydan ve Kremlin Sarayı görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otele transfer. Odaların alınması ve ardından serbest zaman. Aksam dileyen misafirlerimiz alternatif kokteylli Nehir turuna katılabilirler (40 Euro). Geceleme otelinizde.

 

5. Gün  MOSKOVA-ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif duzenlenecek olan Moskova Metrosu, Arbat caddesi ve Nazim Hikmet Mezarligi  turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuz hemen hemen tüm Dünya’nın en güzel dekore edilmiş metrosu olarak kabul ettiği Moskova Metrosunu gezmek ile başlıyor. Hergün milyonlarca kişinin taşındığı bu sanat harikası metro 1931 yılında inşa edilmeye başlanmış olup, günümüze kadar uzanmıştır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz alternatif Kremlin Turuna katılabilirler (45 Euro). 12. yy’da yaptırılan Moskova’nın yanısıra Rusya’nın simgesi haline gelen Kremlin gezimiz esnasında 2 ayrı katedrali de gezeceğiz. Tur sonrası havalimanına transfer. Türk Havayolları TK 416 sefer sayılı uçuş ile saat 19.40’da Istanbul’a uçuş. Türkiye yerel saati ile saat 20.55’ta varış ve turumuzun sonu.

  

Önemli Not: Kampanya yerlerimiz sınırlıdır!!

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

  

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

 * TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ  İLE İSTANBUL-ST.PETERSBURG/ MOSKOVA -İSTANBUL ARASI UÇUŞLAR

*HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)

*ALAN / OTEL / ALAN TRANSFERLERİ

* OTELLERDE 4 GECE ODA + KAHVALTI DAHIL KONAKLAMA,

* MOSKOVA VE ST.PETERSBURG’DA PANORAMİK ŞEHİR TURLARI

*TECRÜBELİ REHBERLİK HİZMETLERİ

*HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)

*ZORUNLU SİGORTA

  

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

*YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )

*SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €)

*ALTERNATİF TURLAR

*KİŞİSEL HARCAMALAR

   

NOTLAR : Tin Tin   tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin   tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin   tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin   tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde alternatif turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin   tur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin    Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.     


Tür : Gezi Tarih : 06.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]