Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Londra Turu, LOndra Turları, Londra Turu

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Londra Turu, LOndra Turları, Londra Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Londra Turu, LOndra Turları, Londra Turu

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Bayramda Londra Turu, Londra Turları, Londra Tur, Tur yurtdışı, Yurtdışı Turları

 

 

 

KURBAN BAYRAMI LONDRA TURU
Pegasus Havayolları ile 4 Gece
05 KASIM 2011 Hareket


 

 

 

 OTELLER

 İki Kişilik Odada Kişi Başı

Tek Kişilik Oda Farkı

 Üçüncü Kişi

 0-2 Yaş Çocuk

 3-12 Yaş Çocuk

3* Royal National vb.
( Şehir Merkezi )

 699 €

200 €

699 €

150 € 

649 €

 
4* Mint Tower of London vb.
 ( Şehir Merkezi )

 799€

300 € 

799€

150 €

699 €

 

 TUR PROGRAMI

1.GÜN   ISTANBUL-LONDRA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali TİN TİN TUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 08:00 buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 501 sefer sayılı uçuşu ile 10:20 de Londra’ya uçuş. Yerel saat ile 12:15’de Standsted Havalimanı’na varışın ardından özel araçlarımız ile panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Parlemento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent Alışveriş Caddeleri, Thames Nehri, Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Odaların alınması. Geceleme otelinizde.

 

2.GÜN  LONDRA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ALTERNATİF olarak düzenlenecek olan Madame Tussauds & London Eye turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda Madame Tussauds’da günümüzün ünlü sporcuları (David Beckham gibi), film yıldızları (son James Bond David Craig, Brad Pitt, Angelina Jolie, Jude Law...), müzisyenleri (Beyonce, Amy Winehouse...) birebir mumyalarını göreceğiz, meşhur Big Ban çanının yer aldığı saat kulesi ve Parlamento binasını gezeceğiz. Her ikisi önünde kısa bir yürüyüş ve fotoğrafların çekimi için serbest zamanın ardından London Eye çıkıyoruz. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

3.GÜN   LONDRA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ALTERNATİF olarak düzenlenecek olan Windsor Şatosu ve de Bichester Alışveriş Köyüne (Outlet Centre) turuna katılma imkanı (90 Euro). Sabah kahvaltı sonrası otelden hareketle önce dünyanın halen kullanımda olan en eski kale sarayını ziyaret edeceğiz. Tur lideriniz eşliğinde şatonun davetiye ve resepsiyon odalarını gezerken görebilecekleriniz arasında Napoleon’un Waterloo savaşında giydiği pelerini ve kılıcı, Fransız boulle mobilya, Van Dyck’in ve Rembrandt’ın resimleri göz alıcı eselerin sadece bir kısmıdır. Turumuzun ardından serbest zaman ve alışveriş imkanı. Geceleme otelinizde.

 

4.GÜN  LONDRA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ALTERNATİF olarak düzenlenecek olan Oxford City-Cambridge turuna katılabilirler (120 Euro). Bu turumuzda Bodleian Kütüphanesi, Harry Potter filminin çekildiği Christ Church Colloge ve Kings College Şapeli görülecektir. Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

5.GÜN LONDRA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından Standsted Havalimanı’na transfer ve Pegasus Havayollarının PC 502 sefer sayılı uçuşu ile 12:55 de Sabiha Gökçen Havalimanına uçuş. Yerel saat ile 18:20’de Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

   ÜCRETE DAHİL SEVİSLER

* PEGASUS HAVAYOLLARI ILE ISTANBUL (SAW) / LONDRA (STANDSTED) / ISTANBUL (SAW) UCAK BILETI

*HAVALIMANI VERGILERI VE HIZMETLERI BEDELI

*ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

*TERCIHINIZE GORE SECECEGINIZ KATEGORI OTELDE 4 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA

*HAVALİMANI – OTEL – HAVALİMANI TRANSFERLERİ.

*LONDRA SEHIR TURU

*PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ.

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SEVİSLER

*İNGİLTERE VİZESİ – ŞAHSİ BAŞVURU -

*YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 YTL

*SEYAHAT, SAĞLIK VE VİZE SİGORTASI (15 €)

*PROGRAMA DAHİL OLMAYAN TÜM YEMEK VE İÇECEKLER.

 *ŞAHSİ HARCAMALAR.

*MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ.

 

NOTLAR: Tin Tin tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde ALTERNATİF turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. ALTERNATİF turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler ALTERNATİF turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Tarifeli uçuşlarda havayollarının kurallarına göre aynı gün içersinde bilet değişikliği veya iptali yapılabilir. Diğer günlerde yapılacak değişiklik ve iptaller için havayollarının uyguladığı ceza prosedürü geçerlidir.    

  

Önemli Not: Kampanya yerlerimiz sınırlıdır!!

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

 


Tür : Gezi Tarih : 06.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]