Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Paris Turu, 3 Gece 4 Gün, Paris Turları

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Paris Turu, 3 Gece 4 Gün, Paris Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Paris Turu, 3 Gece 4 Gün, Paris Turları

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Bayramda Paris Turları, Paris Turu, Paris Tur, Fransa Turları, Yurtdışı Tur

 

PARİS  TURU
3 GECE 4 GÜN
PEGASUS HAVAYOLLARI ILE
HAREKET TARİHİ
05 KASIM 2011

 

 

 

 OTELLER

 İki Kişilik Odada Kişi Başı

Tek Kişilik Oda Farkı

 Üçüncü Kişi

 0-2 Yaş Çocuk

 3-12 Yaş Çocuk

 3*CORONA RODIER VB.
(Şehir Merkezi)

 749 €

 210 €

 749 €

 150 €

699 €

 3*SUP.MERCURE MONTMARTRE VB.
(Şehir Merkezi)

 849 €

 250 €

 849 €

 150 €

 799 €

 4*CASTIGLIONE HOTEL VB.
(Şehir Merkezi)

 949 € 

 310 €

 949 €

 150 €

 899 €

 4*RADISSON BLU AMBASSADOR VB.
(Şehir Merkezi)

 1049 €

 360 €

 1049 €

 150 €

 999 €

 

PARİS TUR PROGRAMI

1. Gün  ISTANBUL – PARİS

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.00 da buluşma. Bagaj, bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 401 sefer sayılı uçuşu ile 10.35 de Paris’e hareket. Yerel saat ile 13.10 da varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Odaların alınmasının ardından dinlenebilmeniz için serbest zaman. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz ile alternatif olarak düzenlenecek Paris by night ve Lido Show turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde

 

2. Gün  PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak organize edilecek Eiffel Kulesi, Seine Nehri gezisi, Notre Dame Katedrali ve Ressamlar Tepesi turuna veya yine alternatif olarak organize edilecek Versailles Sarayı turuna katılabilirler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

3. Gün  PARİS

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından alternatif olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler. Tur bitiminde Paris otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

 

4. Gün  PARİS-ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Ardından havalimanına transfer ve Pegasus Havayollarının PC 402 sefer sayılı uçağı ile 14.05 da İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 18.25 de Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

  

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

 * PEGASUS HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL(IST) - PARIS – İSTANBUL(IST) ARASI UÇUŞLAR

* ALAN / OTEL / ALAN TRANSFERLERİ

* SEÇİLECEK KATEGORİ  OTELLERDE  3 GECE 4 GÜN ODA KAHVALTI  KONAKLAMA

* PANORAMİK PARİS ŞEHİR TURU

* TECRÜBELİ REHBERLİK HİZMETLERİ

* HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)

* ZORUNLU SİGORTA

  

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

* VİZE ÜCRETİ  (110 € )

* YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )

* SEYAHAT SAĞLIK VİZE SİGORTASI (15 €)

* TAM KAPSAMLI SİGORTA (30 €): Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır

* ALTERNATİF TURLAR

* KİŞİSEL HARCAMALAR VE OTEL ALTERNATİFLARI

* MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

* REHBER VE ŞOFÖR TİPLERİ

   

NOTLAR : Tin Tin tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde alternatif turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.     

 

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

 

 


Tür : Gezi Tarih : 06.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]