Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Benelux & Paris Turu, Paris Turları, Benelux Turu

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Benelux & Paris Turu, Paris Turları, Benelux Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Benelux & Paris Turu, Paris Turları, Benelux Turu

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Bayramda Benelux Turları, Benelux Turu, Benelux Tur, Paris Turu, Paris Turları

 

 

 

KURBAN BAYRAMI
BENELUX & PARIS
BRÜKSEL (1) – PARIS (3)-  LÜKSEMBURG (1)-(KÖLN) - AMSTERDAM (2)
PEGASUS HAVAYOLLARI İLE
İSTANBUL HAREKET
7 GECE 8 GÜN
HAREKET TARİHLERİ:
04 KASIM 2011
 (Brüksel Gidiş  - Amsterdam Dönüş)


 

 

 

 İki Kişilik Odada Kişi Başı

Tek Kişilik Oda Farkı

 Üçüncü Kişi

 0-2 Yaş Çocuk

 3-12 Yaş Çocuk

 599 €

 250 €

 599 €

 150 €

 549 €

 

 OTELLER

 Brüksel- 4*Mercure Hotel vb.

Paris- 3* Apogia Hotel vb.

Lüksemburg-4*Novotel vb.

Amsterdam-4*Park Plaza Amsterdam Airport vb.

 

 

TUR PROGRAMI1.Gün   ISTANBUL -BRÜKSEL

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 08:00’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 801 sefer sayılı uçuşu ile 10:35’de Brüksel’e uçuş. Yerel saat ile 13:05’te varış ve Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Brüksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

2. Gün  BRÜKSEL-PARIS

Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı (30 euro). Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

 

3. Gün  PARIS

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından alternatif olarak organize edilebilecek olan Montmartre ressamlar tepesi, tekne ile Seine Nehri gezisi ve Eiffel kulesi turuna katılabilirler (60 Euro). Akşam isteyen misafirlerimizle alternatif Paris by night (20 euro) ve dünyaca ünlü Lido Show (120 Euro).  Geceleme otelinizde.

 

4. Gün  PARIS

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından alternatif olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler (85 Euro). Geceleme otelinizde.

 

5. Gün  PARIS-LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltının ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

 6. Gün  LÜKSEMBURG-KÖLN-AMSTERDAM

Sabah kahvaltının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Varış sonrası yapılacak şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

7. Gün  AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün alternatif Marken & Volendam turu (45 euro) veya tam gün Grand Holland turuna (75 Euro) katılma imkanı. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

 

8. Gün  AMSTERDAM – ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Ardından uçuş saatine bağlı olarak Amsterdam Havalimanına transfer ve Pegasus Havayollarının PC 672 sefer sayılı uçağı ile 13:55’de İstanbul’a uçuş ve 18:10’da Sabiha Gökçen Havalimanına varış. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir. Turumuzun sonu.

 

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

 

İÇ HAT BAĞLANTI : + 120 EURO                               

ANKARA – İZMİR – KAYSERİ – ADANA - GAZİANTEP – TRABZON -  ANTALYA – BODRUM – DALAMAN 

 

İÇ HAT BAĞLANTI : + 140 EURO

 ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

* PEGASUS HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL –BRUKSEL/AMSTERDAM – İSTANBUL PARKURUNDA UÇAK BİLETİ

*HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)

*3* VE 4* OTELLERDE ODA KAHVALTI KONAKLAMA

*ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ

*ÖZEL OTOBÜSLERİMİZ İLE TÜM ŞEHİR TRANSFERLERİ

*AMSTERDAM, BRÜKSEL, PARİS, LÜKSEMBURG, KÖLN’DE PANORAMİK ŞEHİR TURLARI

*REHBERLİK HİZMETLERİ

*ZORUNLU SİGORTA

 ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

* VİZE ÜCRETİ  (110 € )

*YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )

*SEYAHAT SAĞLIK VİZE SİGORTASI (15 €)

*TAM KAPSAMLI SİGORTA (30 €): Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır

*VİZE RİSK SİGORTASI (30 €)

*ALTERNATİF TURLAR

*KİŞİSEL HARCAMALAR

*REHBER VE ŞOFÖR TİPLERİ

NOTLAR : Tin Tin Tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin Tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde alternatif turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.     

**** Extra turlar min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Rehberlerimiz gerekli gördükleri taktirde alternatif turların günlerinde değişiklik yapabilirler. 03-12 Yaş Çocuklara extra turlarda % 50 indirim uygulanacaktır.

 


Tür : Gezi Tarih : 06.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]