Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Benelux & Köln Turu, Benelux Turları, Benelux Tur

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Benelux & Köln Turu, Benelux Turları, Benelux Tur
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Benelux & Köln Turu, Benelux Turları, Benelux Tur

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Bayramda Benelux Turları, Benelux Turu, Benelux Tur, Köln Turları, Köln Turu, Yurtdışı


KURBAN BAYRAMI
BENELUX & KÖLN
  (KÖLN)- LÜKSEMBURG (1)- BRÜKSEL (1)- AMSTERDAM (2)
PEGASUS HAVAYOLLARI İLE
İSTANBUL HAREKET
4 GECE 5 GÜN
HAREKET TARİHİ:
06 KASIM 2011

(Düsseldorf Gidiş  - Amsterdam  Dönüş)


 

 

 İki Kişilik Odada Kişi Başı

Tek Kişilik Oda Farkı

 Üçüncü Kişi

 0-2 Yaş Çocuk

 3-12 Yaş Çocuk

 499 €

 200 €

 499 €

 150 €

 449 €

 

 OTELLER

BRUKSEL-VILLA ROYAL VB.

 LUKSEMBURG-4*NOVOTEL VB.

AMSTERDAM-4*PARK,PLAZA AMSTERDAM AIRPORT VB.

 

1.Gün   ISTANBUL – DÜSSELDORF(KOLN)-LUKSEMBURG

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Tin Tin Tur kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 08.00’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 303 seferi ile saat 10.20’de Dusseldorf’a hareket. Yerel saat ile 12.50 de varış ve ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Köln’e hareket. Varısın ardından panoramik olarak yapılacak Köln şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Luksemburg’a hareket ve panoramik Lüksemburg şehir turu. Sehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

2. Gün  LÜKSEMBURG-BRUKSEL

Sabah kahvaltısının ardından Bruksel’e hareket ve şehir turu. Şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

  

3. Gün  BRUKSEL-AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam’ a hareket ediyoruz. Yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı (30 Euro). Tur bitimi Amsterdam’a hareket ve sehir turu. Yapılacak şehir turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

4. Gün  AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden konuklarımızla tam gün Grand Holland turuna (75 Euro) katılma imkanı. Tur sonrası serbest zaman ve geceleme otelinizde.

  

5. Gün  AMSTERDAM-ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz yarım gün alternatif Marken & Volendam turuna katılabilirler (45 Euro). Tur sonrası serbest zaman. Rehberinizin bildirecegi saatte bulusma ve Amsterdam Havalimanına transfer. Pegasus Havayolları PC 672 sefer sayılı uçağı ile 13.55’de İstanbul’a uçuş ve 18.10’de Sabiha Gökçen Havalimanına varış.

  

*Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

*Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

 DAHİL OLAN HİZMETLER

* PEGASUS  HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL (SAW) –DUSSELORF/AMSTERDAM – İSTANBUL(SAW) PARKURUNDA UÇAK BİLETİ

* HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)

* 3* VE 4* OTELLERDE ODA KAHVALTI KONAKLAMA

* ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ

* ÖZEL OTOBÜSLERİMİZ İLE TÜM ŞEHİR TRANSFERLERİ

* AMSTERDAM, BRÜKSEL, PARİS, LÜKSEMBURG, KÖLN’DE PANAROMİK ŞEHİR TURLARI

* REHBERLİK HİZMETLERİ

* ZORUNLU SİGORTA

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

*VİZE ÜCRETİ  (110 € )

*YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )

*SEYAHAT SAĞLIK VİZE SİGORTASI (15 €)

*TAM KAPSAMLI SİGORTA (30 €): Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır

*VİZE RİSK SİGORTASI (30 €)

*ALTERNATİF TURLAR

*KİŞİSEL HARCAMALAR

*REHBER VE ŞOFÖR TİPLERİ

 

NOTLAR : Tin Tin Tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin Tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde alternatif turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Kappa Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.     


Tür : Gezi Tarih : 06.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]