Tin Tin Tur

FETHIYE - GÖCEK KOYLARı & ADALARI - FETHIYE, 3 GÜN 2 GECE

Anasayfa » Mavi Turlar » FETHIYE - GÖCEK KOYLARı & ADALARI - FETHIYE, 3 GÜN 2 GECE
share on facebook  tweet  share on google  print  

FETHIYE - GÖCEK KOYLARı & ADALARI - FETHIYE, 3 GÜN 2 GECE

"Mavi Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

  

 

Mavi Yolculuk Turları, Mavi Tur Göcek, Göcek Mavi Tur, Mavi Yolculuk Göcek

 Tur Süresi

 Tur Tarihi

 Tur Bölgesi

 Konsept

 3 Gün 2 Gece

Çarşamba, Cumartesi

 Fethiye, Göcek Koyları

 Tam Pansiyon

 

TUR PROGRAMI

FETHIYE - GÖCEK KOYLARı & ADALARI - FETHIYE
KABİN KİRALAMA 
 
Çıkış Limanı: Fethiye
Varış limanı: Fethiye
 
1. Gün: Saat 10.00 Fethiye Marina ofisimizde buluşulur. 11.00 de tüm misafirlerimizle birlikte yata geçilir. Liman işlemlerinin ardından teknemiz hareket eder. Öğle yemeği ve ilk yüzme molası için Turunç veya Kızıl Adaya demir atılır. Tekrardan demir alan teknemiz akşam yemeği ve geceleme için Domuz Adası veya Merdivenli ye doğru seyre başlar.


2. Gün: Sabah kahvaltısının ardından demir alan teknemiz koyların yoğunluğuna göre Tersane Adasına, Taşyaka veya Bedri Rahmi ye doğru seyre başlar. Öğle yemeğini burada veren teknemiz yüzme molasının ardından akşam yemeği ve geceleme için adeta Göcek in sembolü haline gelen Yassıcalar Adasına demirler.


3. Gün: Sabah kahvaltısı sonrasında tekrardan seyir başlar. Öğlen yemeği ve yüzme molası Katrancı koyunda verilir. Yüzme molası sonrasında demir alan teknemiz son durak olan Kızıl Ada veya Samanlık Koyuna doğru seyre başlar. Keyifli, mutlu ve huzur dolu bir şekilde olduğunuzu umarak teknemiz Fethiye Limanı na saat 18.00 da yanaşır. 


 
NOT:Kabin Turların da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.

Tüm kabin programlarımızda 0-3 yaş ücretsiz (ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-10 yaş % 50 ücretli ve 10 yaş üzeri tam ücret uygulanır.

 

FİYATA DAHIL OLANLAR:

Teknede tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri ) Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…

FİYATA DAHIL OLMAYANLAR:

Tekne barından temin edilen tüm alkollü alkolsüz sıcak soğuk içecekler. Hava alanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları…

 

Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

 TUR DÖNEMLERİ VE FİYATLARI

Temmuz 199 Euro
Ağustos199 Euro
Eylül199 Euro
Ekim169 Euro

 


Tür : Gezi Tarih : 14.07.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]