Tin Tin Tur

FETHİYE OLYMPOS, 4 GÜN 3 GECE, MAVİ TUR

Anasayfa » Mavi Turlar » FETHİYE OLYMPOS, 4 GÜN 3 GECE, MAVİ TUR
share on facebook  tweet  share on google  print  

FETHİYE OLYMPOS, 4 GÜN 3 GECE, MAVİ TUR

"Mavi Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

  

 

Mavi Tur Olympos, Kaş Mavi Yolculuk, Gökkaya Koyu, Simena Köyü, Mavi Tur

 Tur Süresi

 Tur Tarihi

 Tur Bölgesi

 Konsept

 4 Gün 3 Gece

Salı, Perşembe, Cumartesi

 Fethiye Olimpos

 Tam Pansiyon

 

TUR PROGRAMI

FETHIYE - OLIMPOS
KABİN KİRALAMA

Çıkış Limanı: Fethiye
Varış limanı: Olimpos
 

1.Gün: saat 10.00 da tüm misafirlerimiz ile marina ofisimizde buluşma ardından limanda bekleyen teknemize ofisteki formalite işlemleri tamamlandıktan sonra geçilir. Tüm misafirlerimizin tamamlanmasının ardından liman başkanlığından çıkış alınır ve Ölüdeniz e doğru yol alınır. Dileyen misafirlerimiz Ölüdeniz de yamaç paraşütü yapma imkanı da bulurlar. Öğle yemeğimiz ve yüzme molasından sonra Gemiler Koyu St. Nicholas adasına demirlemek üzere yola çıkılır. İsteyen misafirlerimiz St. Nicholas adasındaki harabeleri ziyaret edebilir veya yüzme ve su sporları yapma imkanını da bulurlar. Akşam yemeği ve geceleme Gemiler Adasında yapılır. (1.Gece).

2.Gününün sabahı: Konakladığımız yerin durumuna göre eğer Gemiler koyunda isek erkenden hareketle kahvaltı için Fırnaz koyuna hareket edilir. Ardından yüzme molası ve kahvaltıyı takiben Kaş a doğru yol alınır. Dileyen misafirlerimiz Kaş limanın öğle yemeği ve alışveriş için kısa turlar yapabilirler. Limandan ayrılan teknemiz akşam yemeğini ve geceleyeceğimiz İç Sıcak Koyuna doğru seyre başlar . (2. Gece).

3.Gününün sabahı: Kahvaltımızın ardından denizin altında bulunan Likya Harabelerinin bulunduğu Kekova ya doğru yol alınır. Harabelerin bulunduğu alanda demirlemek yasak olduğu için hemen karşısındaki Antik Simena Köyüne geçilerek burada demirlenir. Burada dileyen misafirlerimiz öğle yemeğinin ardından antik Simena Kalesini ziyaret edebilir. Daha sonra ideal bir koy olan Gökkaya koyuna Korsan mağaralarının önünden yol alınarak varılır. Burada ücret karşılığı motorlu su sporları yapılabileceği gibi denizin ve güneşin tadı da çıkarılabilir. Akşam yemeği ve geceleme Gökkaya Koyun da. Akşam yemeğinden sonra dileyen yolcularımız, sadece siz mavi yolculuk misafirlerine ait olan discoda gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Tekneden discoya gidiş dönüş sevisi ücretsiz olarak botlarla yapılmaktadır (3. Gece).

4.Günün sabahı : Kahvaltının ve yüzme molası sonrasında demir alan teknemiz Çayağzı Andriake limanına doğru seyir yapar. Saat 12.00 - 13.00 civarı güzel bir turun ardından teknemizden ayrılış vakti. Fethiye ye geri dönecek veya  Antalya ya gidecek misafirlerimiz için otogara kadar ve Olimposa gidecek misafirlerimiz için Olimposa kadar ücretsiz servisimiz sizleri hazır bekliyor olacaktır. (Tur bitişi).


NOT:
Kabin Turların da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.

Tüm kabin programlarımızda 0-3 yaş ücretsiz (ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-10 yaş % 50 ücretli ve 10 yaş üzeri tam ücret uygulanır.

FİYATA DAHIL OLANLAR:

Teknede tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri ) Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…

FİYATA DAHIL OLMAYANLAR:

Tekne barından temin edilen tüm alkollü alkolsüz sıcak soğuk içecekler. Hava alanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları…

 

Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 

 TUR DÖNEMLERİ VE FİYATLARI

Temmuz 189 Euro
Ağustos189 Euro
Eylül189 Euro
Ekim159 Euro

 


Tür : Gezi Tarih : 14.07.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]