Tin Tin Tur

FETHİYE KEKOVA FETHİYE, 8 GÜN 7 GECE, MAVİ YOLCULUK

Anasayfa » Mavi Turlar » FETHİYE KEKOVA FETHİYE, 8 GÜN 7 GECE, MAVİ YOLCULUK
share on facebook  tweet  share on google  print  

FETHİYE KEKOVA FETHİYE, 8 GÜN 7 GECE, MAVİ YOLCULUK

"Mavi Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

  

 

Mavi Tur Fethiye, Mavi Turlar, Mavi Yolculuk, Mavi Yolculuk Tur, Mavi Yolculuk Turları

 Tur Süresi

 Tur Tarihi

 Tur Bölgesi

 Konsept

 8 Gün 7 Gece

Cuma, Cumartesi, Pazartesi

 Fethiye Kekova Fethiye

 Tam Pansiyon

 

TUR PROGRAMI

FETHIYE - KEKOVA - FETHIYE
Fethiye – Kelebekler Vadisi – Kalkan - Kaş –Kekova - Fethiye

Çıkış Limanı: Fethiye

Dönüş Limanı: Fethiye

1.Gün : Rezervasyonu olan müşterilerimizle limandaki ofisimizde buluşup formalite işlemlerinin ardından mavi tura çıkacağımız yatımıza geçeriz. Teknede personelimiz ve diğer misafirleriz ile tanışmanın ardından serbest zaman akşam yemeği ve gece konaklama Fethiye Limanında. (1.Gece).

2.Günün sabahı Bir yandan kahvaltısı yapılırken bir yandan da liman başkanlığından çıkış işlemleri tamamlanır ardından rotamız Ölüdeniz e çevrilir. Yüzmek ve öğle yemeği için Ölüdeniz de ki molamızın ardından hava şartlarına göre Gemiler Koyunda San Nicolas adasında kalınacağı gibi direk Kalkan Fırnaz Koyuna da geçilebilir. (2. Gece).

3.Gününün sabahı konakladığımız yerin durumuna göre eğer Gemiler koyunda isek erkenden hareketle kahvaltı için Fırnaz koyuna hareket edilir. Ardından deniz molası ve kahvaltıyı takiben Kaş a doğru yol alınır. Dileyen misafirlerimiz Kaş limanın öğle yemeği ve alışveriş için kısa turlar yapabilirler. Öğleden sonra beş çayı ve akşam yemeğini vererek geceleyeceğimiz İç Sıcak Koyuna doğru yol alırız. Beş çayı akşam yemeği ve geceleme İç Sıcak Koyunda. (3. Gece).

4.Gününün sabahı kahvaltımızın ardından denizin altında bulunan Likya Harabelerinin bulunduğu Kekova ya doğru yol alınır. Harabelerin bulunduğu alanda demirlemek yasak olduğu için hemen karşısındaki Antik Simena Köyüne geçilerek burada demirlenir. Burada dileyen misafirlerimiz öğle yemeğinin ardından antik Simena Kalesini ziyaret edebilir. Daha sonra ideal bir koy olan Gökkaya koyuna Korsan mağaralarının önünden yol alınarak varılır. Burada ücret karşılığı motorlu su sporları yapılabileceği gibi denizin ve güneşin tadı da çıkarılabilir. Akşam yemeği ve geceleme Gökkaya Koyun da. (4. Gece)

5.Günün sabahı : Kahvaltının ardından Demre Çayağzı na varılarak Adriake Limanda alargada demirlenir. Dileyen misafirlerimiz bölgedeki Noel Baba Kilisesi Likya Kaya Mezarları - MYRA ücretini ödeyerek turlarla ziyaret edebilirler. Bu arada dört günlük kabin turu alan misafirlerimiz teknemizden ayrılırken yine Kekova – Fethiye kabin programını yapacak misafirlerimiz teknemize giriş yaparlar. Kekova bölgesindeki kaptanımızın uygun göreceği bir koyda beş çayı akşam yemeği ve geceleme için demir alınır. (5.Gece).

6.Günün sabahı : Erken saatlerde hareketle Simena ve Batık Şehrin önünden yavaşça yol alınarak Kaş Liman ağzına varılır. Öğle yemeği ve yüzme molası Kaş Liman Ağzın da verilir. Ardından demir alınarak akşam yemeği ve gecelemeyi yapacağımız Kalkan Fırna Koyuna varılır. Akşam yemeği ve geceleme Fırnaz Koyunda. (6. Gece)

7.Günün sabahı : Sabahın erken saatlerinde ortalama dört saatlik bir seyirle yüzme ve kahvaltı molası vereceğimiz Ölüdeniz Kelebekler Vadisine gelinir. Kahvaltının ardından öğle molasını vereceğimiz Soğuksu Koyuna hareket edilir. Yüzme ve yemek molasının ardın San Nicolas adasına geçilir. Dileyen misafirlerimiz burada ücreti karşılığı su sporları da yapabilirler. Akşam yemeği ve geceleme Gemiler Koyunda San Nicolas adasın da yapılır.(7.Gece).

8.Günün sabahı : Kahvaltının ardından kısa bir yolculukla varış limanımız olan Fethiye Limanına yanaşılır ve mavi yolculuğumuz tamamlanır.

NOT: Kabin Turların da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.

 

FİYATA DAHIL OLANLAR:

Teknede tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri ) Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…

FİYATA DAHIL OLMAYANLAR:

Tekne barından temin edilen tüm alkollü alkolsüz sıcak soğuk içecekler. Hava alanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları…

 

Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 

 TUR DÖNEMLERİ VE FİYATLARI

Temmuz 399 Euro
Ağustos399 Euro
Eylül350 Euro
Ekim300 Euro

 


Tür : Gezi Tarih : 14.07.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]