Tin Tin Tur

ANTALYA KEKOVA ANTALYA, 8 GÜN 7 GECE, MAVİ TUR

Anasayfa » Mavi Turlar » ANTALYA KEKOVA ANTALYA, 8 GÜN 7 GECE, MAVİ TUR
share on facebook  tweet  share on google  print  

ANTALYA KEKOVA ANTALYA, 8 GÜN 7 GECE, MAVİ TUR

"Mavi Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

  

 

Antalya Mavi Tur, Antalya Mavi Yolculuk, Mavi Yolculuk Antalya, Mavi Yolculuk Tur

 Tur Süresi

 Tur Tarihi

 Tur Bölgesi

 Konsept

 8 Gün 7 Gece

Cuma-C.tesi-Pazar

 Antalya-Kekova-Antalya

 Tam Pansiyon

 

TUR PROGRAMI

ANTALYA - KEKOVA - ANTALYA
KABİN KİRALAMA
ANTALYA ya da KEMER – OLİMPOS - DEMRE – KEKOKA – ANTALYA

Çıkış Limanı: Antalya ya da Kemer

Dönüş Limanı: Kemer ya da Antalya

 


1.Gün: Önceden planladığımız üzere saat 15.00 civarında Antalya Marina da yada Kemer Marinada hazır bekleyen teknemize yerleşilir. Kaptanımız ve yetkili personelimizin sizlere tur ve tekne hakkında vereceği kısa bilgilendirmeden sonra dileyen misafirlerimiz kısa şehir turları yapabilirler. Akşam yemeği ve geceleme limanda demirli bekleyen teknemizde yapılır. Antalya eski çağlardan günümüze bir yerleşim merkezi olup Türk turizminin de başkentidir. Şehirde günümüze ulaşan çok sayıda tarihi eserler ve binalar gezilip görülmeye değer yerlerdir.

2.Gün: Limandan ayrıldıktan sonra ilk durağımız Olympos Antik Şehri olacaktır. Olympos Likyalılardan kalma bir liman kenti günümüzde de bir turizm merkezi haline gelmiştir. Bölgede ki ağaç evlerde yapılan tatil yerli ve yabancı tatilcilerin ilgi odağı haline gelmiştir. Buradaki öğle yemeğimiz ve yüzme molamızın ardından akşam yemeği ve geceleme yapacağımız AdrasanÇavuş Koyuna geçilir.

3.Gün: Sabahın erken saatlerinde Demre Çayağzı na doğru kahvaltımızı yapmak ve biraz yüzme molas vermek üzere hareket edilir. Burada Noel babanın evini gezebilir Myra Harabeleri turlarına katılabilirsiniz. Daha sonra ise akşam yemeği ve geceleme yapacağımız Gökkaya Koyuna seyir yapılır.

 

4.Gün: Kahvaltımızın ardından batık şehir harabeleri üzerinden tarihte yolculuk yaparcasına bir seyirle Tersane Koyuna varılır. Oğlen yemeği Tersane Koyunda. Arzu eden misafirlerimiz ise opsiyonlu olarak karadan düzenlediğimiz Kaş ve Saklıkent turlarına katılabilirler. Teknemiz geceleme ve akşam yemeği için Üçağıza demirleyecektir.

 

5.Gün: Üç ağızadaki gecelememizin ardından ilk durak Kekova Adası tam gün burada konaklayacağız. Dileyen misafirlerimiz Simena yı ve antik kalıntıları gezme fırsatını burada bulacaklardır.

 

6.Gün: Sabahın erken saatlerinde demir alınarak Ceneviz Koyu veya Sazak Koyuna geçilir yüzme molamız ve öğle yemeğimiz burada. Öğleden sonraki durağımız bir M.Ö. VII y.y. Bir Rodos kolonisi olarak kurulan Phaselis olacaktır. Akşam yemeği ve gecelemeyi yapacağımız koyda dileyen misafirlerimiz çok zengin tarihi eserleri de ziyaret edebilirler.

 

7.Gün: Artık turumuzun sonlarına yaklaşırken bir yüzme molası da Ay ışığı koyunda vererek gecelemeyi yapacağımız Kemer veya Antalya Limanına demirlemek üzere seyir yapılır.

 

8.Gün: Limandaki sabah kahvaltımızdan sonra teknemizde saat 10.00 sıralarında ayrılış.

 

 

NOT:  Kabin Turların da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.

Tüm kabin programlarımızda 0-3 yaş ücretsiz (ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-10 yaş % 50 ücretli ve 10 yaş üzeri tam ücret uygulanır.

 

FİYATA DAHIL OLANLAR:

Teknede tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri ) Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…

FİYATA DAHIL OLMAYANLAR:

Tekne barından temin edilen tüm alkollü alkolsüz sıcak soğuk içecekler. Hava alanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları…

 

Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.


 

 TUR DÖNEMLERİ VE FİYATLARI

Temmuz  445 Euro
Ağustos 530 Euro
Eylül 445 Euro
Ekim 300 Euro


Tür : Gezi Tarih : 14.07.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]