Tin Tin Tur

Fethiye Olympos, 4 Gün 3 Gece, Mavi Turlar

Anasayfa » Mavi Turlar » Fethiye Olympos, 4 Gün 3 Gece, Mavi Turlar
share on facebook  tweet  share on google  print  

Fethiye Olympos, 4 Gün 3 Gece, Mavi Turlar

"Mavi Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
 

Fethiye Mavi Tur, Mavi Tur Fethiye, Mavi Yolculuk Fethiye, Fethiye Mavi Yolculuk

  

 

 Tur Süresi

 Tur Tarihi

 Tur Bölgesi

 Konsept

 4 Gün 3 Gece

Salı, P.be, C.tesi, Pazar, P.tesi

 Fethiye Olympos

 Tam Pansiyon

 

 FETHİYE OLYMPOS TUR PROGRAMI

1.GÜN : Tüm misafirlerin tekneye gelis ve transferlerin bitiş zamanına bağlı olarak saat 11 yada 12  arasında Fethiye Limanı'ndan ilk yüzme molamızı vermek için Samanlık Koyu'na hareket ediyoruz.  Samanlık Koyu'nda molamız sonrasınra Kelebekler Vadisi'ne geçiyoruz deniz ve hava durumun elverişli  olması durumunda Kelebekler Vadisi'ni demirliyoruz. Dileyen misafirlerimiz karaya çıkıp Kelebekler  Vadisi'nde gezintiye çıkabilir şelaleleri ve şelalalerin olduğu bölgede vadiye has kelebekleri görebilirler. Kelebekler vadisinden sonra güzelliği ve dogal yapısı ile dünyada ilk sıralarda bulunan Ölüdeniz’e,  fotograflarda gördügünüz lagoon kısmının karşısındaki koya demirliyoruz. Ölüdeniz yamaç paraşütünün  dünyadaki en populer merkezlerinden biridir. Arzu eden misafirlerimiz Ölüdenizde yamaç paraşütü ile  atlayabilirler. Ölüdenizdeki molamızdan sonra akşam yemeği ve konaklama için kısmen batık şehir olan  st.nikolas adası ve gemiler koyu arasındaki korfeze demirliyoruz.

2.GÜN  : Sabah çok erken gün doğumundan önce Tekne ile Fırnaz koyuna sabah kahvaltısı için  demirlemek için yola çıkar. Fırnaz koyunda kahvaltı ve yüzme molası ardından kaş limanına demirlemek  ve ufak bir balıkçı kasabası olan kaş’ı görmek için kaş’ta mola veriyoruz. Kaş ta Likya kaya mezarı  örneklerini sarkofaj turu mezarları, ve tiyatro gezilebilir.gece konaklama Kekova yakınlarında sakin bir  koyda.

3.GÜN  : Kahvaltıdan sonra Batık Şehir Kekova’ya hareket ediyoruz.eski ismi Simena olan batık şehir  harabelerini görmek için teknemiz yavas yol alara ada üzerinde harabeleir görme ve fotoğraf çekme  imkanı verir. Daha sonra yüzme molası için demirlerdiğimiz Gökkaya Koyunda dilerseniz. Su sporları  yapabilirsiniz. ( banana ride, ringo, jet ski gibi). Gece eğlenmek isteyen misafirler dilerlerse Smugglers Inn adında adalardan birinde kurulmuş olan barın servisi ile gidip eğlenebilirler.

4.GÜN : Kahvaltıdan sonra Korsan Mağarasını görüp sonrasında demirlemek ve turu bitirmek için  Demre Çayağzı limanına hareket ediyoruz. Demrede tekneden ayrılan misafirler dilerlerse Demre kaya  mezarlarını, Noel baba kilisesini ziyaret edebilecekleri gibi dilerlerse direkt olarak Olimpos, Antalya, Fethiye veya gidecekleri başka güzergahlara doğru yola çıkmak için Demre otogarından hareket  edebilirler.

 TUR DÖNEMLERİ VE FİYATLARI

01.07.2011-31.07.2011 300 Euro
01.08.2011-31.08.2011 300 Euro
01.09.2011-15.09.2011 225 Euro
16.09.2011-30.09.2011 180 Euro
01.10.2011-31.10.2011 180 Euro

 


Tür : Gezi Tarih : 14.07.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]