Tin Tin Tur

Boğazda Yüzme Turu, Yüzme Turları

Anasayfa » YÜZME TURLARI » Boğazda Yüzme Turu, Yüzme Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Boğazda Yüzme Turu, Yüzme Turları

"YÜZME TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Boğazda

   

  

boğaz turu, bogaz turu, istanbul boğaz turu, özel boğaz turu, boğaz turu,boğaz turları, boğaz turu, boğaz, boğazda tur,kiralık yat, kiralık yatlar, kiralık yat, eğlencesi, kiralık tekne, boğaz turu , parti, boğaz kiralık tekne, kiralama, yat kiralama, tekne turu,boğazda yemek, iş toplantısı, tekne gezisi, yat, boğaz, boğaz turu,yüzme,yat gezisi,tekneler, yatlar, bayi toplantısı, dalış turu, tekne, doğumgünü, nişan, teknede düğün, kına, sünnet, boğaz turu, eğlence, organizasyon, boğaz turu,eğlence,parti, gezi, yat gezisi, tekne turu...

Yüzme turu, Yüzme Turları, Boğazda Yüzme Turları

BOĞAZIN SERİN SULARINDA GÜNÜBİRLİK MAVİ YOLCULUK!!!

 

 Tur Tarihi

 Tur Bölgesi

 Tur Süresi

İstanbul'a Varış 

Her C.tesi ve  Pazar

 Boğaz

 6-7 Saat

 17:00-18:00

Tur Programı

Sabah belirlilen yerlerde buluşarak Poyrazköy’e hareket ediyoruz. Önce kısa bir boğaz turu yapıyoruz. Bu arada  açık büfe kahvaltımızda teknemizde hazır bizleri bekliyor. Boğazın Karadeniz çıkışı yakınındaki Poyrazköy'e varıyoruz. Poyrazköy boğazın karadeniz çıkışında istanbul’un en güzel ve temiz denizine sahip sakin denizlerinden biridir. Teknemizin uygun bir yerde  durmasıyla birlikte Poyrazköy açıklarında gün boyu güneşlenme ve yüzme molası. Gün boyu teknemizdeki  aktivitelerden  de faydalanma imkanımızda var. Tavla, okey…Akşam saatlerinde demir alarak dönüş yolu. Günün bitiminde gelişin tam tersi istikamette tekrar bir boğaz turu yaparak kalkış noktalarında bir daha görüşmek üzere vedalaşıyoruz. Saat 17:00-18:00 saatleri arasında misafirlerimizi kalkış yerlerine bırakıyoruz.

Kalkış Yerleri

 Kabataş İskelesi (Dentur İskelesi-Cami ve İskele arasından) 09:00
 Beylerbeyi İskelesi (Vapur İskelesi Yanı) 09:30

Açıklamalar

Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

 

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

Tur Ücreti ve Ödeme Seçenekleri

Tur Ödeme Şekilleri

Tur Ücreti

 

 

 

 
 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler Dahil Olmayan Hizmetler

* Sabah Kahvaltısı

* Ekstra İçecekler

* Öğle Yemeği (Izgara köfte ve tavuk)

* Tekne Turu

* Mevsim Meyveleri

 

* Tüm Gün Teknede DJ Müzik

 

* Teknede Tavla, Okey, Kağıt oyunları

 

 

Kaynak : Yüzme Turları, Boğazda Yüzme Turları, Şile Yüzme
Tür : Gezi Tarih : 19.06.2010
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]