Tin Tin Tur

Kaz Dağları Meditasyon ve Kuantum Şifa Turu

Anasayfa » Meditasyon Turları » Kaz Dağları Meditasyon ve Kuantum Şifa Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kaz Dağları Meditasyon ve Kuantum Şifa Turu

"Meditasyon Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Kaz

  

 

NEGATİF İYON MUCİZESİNİ YAŞAMAK İÇİN BÜYÜK FIRSAT
KENDİNİZ İÇİN BİR İYİLİK YAPIN, SİZ DE BİZE KATILIN  

 


DÜNYANIN İKİNCİ OKSİJEN MERKEZİNE,  KAZ DAĞLARI'NA

KENDİMİZİ DOĞANIN ŞİFALI ELİNE TESLİM ETMEYE GİDİYORUZ.

CİĞERLERİMİZ VE BEYNİMİZ İÇİN BOL OKSİJEN,

CİLDİMİZ, EKLEMLERİMİZ, SİNDİRİM SİSTEMİMİZ İÇİN ŞİFALI SU,

ZİHNİMİZİ DİNGİNLEŞTİRMEK İÇİN YEMYEŞİL ÇAMLAR,

RUHUMUZUN SESİNİ DUYMAK İÇİN SESSİZLİK,

BEDENİMİZDEKİ TOKSİNLERİ ATMAK İÇİN YÜRÜYÜŞ VE AYAK DETOKSU,

DOĞAL VE ORGANİK ÜRÜNLERLE BESLENME,


HEPSİ SİZİN İÇİN, HEPSİ BİR ARADA!

KENDİNİZ İÇİN BİR İYİLİK YAPIN, SİZ DE BİZE KATILIN :)

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış

Her Haftasonu

 Kaz Dağları

7-8 Saat

23:00-24:00

Tur Programı

1.GÜN CUMA : İSTANBUL'DAN KAZ DAĞLARI'NA HAREKET
Belirtilen yerlerde buluşarak Çanakkale- Ezine- Bayramiç üzerinden Kaz Dağları eteklerinde bulunan termal tesislerimize geçiyoruz.


2.GÜN CUMARTESİ TERMAL TESİSLERDE- DİNLENME
Sabah erken saatlerde otelde bizim için özenle hazırlanmış köy ürünlerinden oluşan ORGANİK KÖY KAHVALTISI yapıyoruz. Kahvaltıdan sonra tüm gün otelin imkanlarından yararlanmaya başlıyoruz. Dünyada Alpler’den sonra dünyanın ikinci oksijen merkezi Kaz Dağları’nın muhteşem atmosferinde gökyüzüne doğru uzanan çam ormanları arasında termal suyumuzdan gün boyu faydalanıyoruz. Çamlık bir alan üzerine kurulmuş olan tesisler yıkılarak yerlerine yeni modern tesisler inşa edilmiştir. M.Ö. 2000 yılından beri şifa dağıttığı söylenmektedir. 34.5 derece sıcaklığındaki su bol kükürt içermektedir. Bu kaplıcadan başta cilt ve deri hastalıkları olmak üzere romatizma, solunum yolları, kadın hastalıkları ve nevralji gibi rahatsızlıkları olan hastalar yararlanabilirler. Ayrıca felçli hastalar üzerinde de olumlu etkisi bulunuyor.

EnNaturel Ayak Detoksu ile Bedensel Arınma
(08:30- 11:00, 13:00 – 18:00 saatleri arasında )
2003 Nobel ödülü almış olan iki Japon bilim adamının bulduğu yöntemle %100 Doğal ve güvenli Ayak detoksu ile bedeninizi toksinlerden arındırıyoruz.

Bu yöntem ile ayak hücrelerinden iyonlar aracılığıyla vücuttaki toksinler temizlenebiliyor. Ayak banyosu sıkça fiziksel ve ruhsal enerji seviyelerini, canlılığı ve direnci yükseltmek için uygulanırken, aynı zamanda vücudu toksinlerden, kimyasallardan, radyasyon, kirlilik, sentetikler ve cilt katmanlarında bulunan, vücudun toksin atmasını engelleyen diğer yabancı maddelerden arındırır.
 
Ennaturel İyon Terapi cihazı uygulamaları, ayaklarınızın tabanı aracılığı ile toksinleri çıkarılmasını sağlayarak vücudunuzun arınmasına yardım eder.

30 dakikalık seans sonunda bedeninizde olan değişikliklere siz de çok şaşıracaksınız. Bedeniniz hakkında bilgilenecek, yeni bir bakış açısı kazanacaksınız.

Seans süresi 30 dakikadır. Tura katılım aşamasında lütfen randevu alınız.
Doğru Nefes, Işık ve Sesle Şifa Çalışması (07:00 – 07:30)
Bu çalışmayı, yolun yorgunluğunu bir an önce atabilmek, keyifli anlara bir an önce dalabilmek için düzenledik.
Nefesle oksijeni alacak, ses ve ışık çalışmaları ile enerji merkezlerimizi aktive edeceğiz. Aktivasyonu gözlerinizle görecek, kulaklarınız ile duyacak, elleriniz ile hissedeceksiniz.


Doğru Nefes, Derin Dinlenme ve Şifa Çalışması  (11:30-12:30)
Öğlen yemeğinden önce, dileyen misafirlerimiz çam ağaçlarının altında yapacağımız Doğru Nefes, Derin Dinlenme ve Şifa Çalışmasına katılabilir. Bu çalışmada katılımcılar yaşamları süresince kullanabilecekleri basit yöntemleri öğrenir ve keyifli yaşamanın sırrını keşfederler.


Astroloji ve Vizas Teknikleri İle Yaşamı Yönetmek (20:00 – 23:00)
Tur başlamadan önce bize doğum günü, doğum yeri ve saatini bildiren misafirlerimiz için düzenlenen bu etkinliğimizde, gelecek zamanda oluşacak enerjetik değişikliklerin hangi hayat alanlarında etkili olacağını öğrenir, kendimizi gerçekleştirmek için neler yapabileceğimizi konuşuruz. Sohbet ortamında bir arada olur, dileyen misafirlerimiz ile bire bir görüşürüz.

KONAKLAMA : KOÇ TERMAL TESİSLERİ (HER ŞEY DAHİL)
Not: Her şey dahil sistemimizde alkollü içecek bulunmamaktadır.

 


3. GÜN PAZAR: KAZ DAĞLARI YÜRÜYÜŞÜ-TERMAL TESİSLERDE DİNLENME

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası isteyen misafirlerimizle birlikte Kaz Dağları’nda yürüyüşe çıkıyoruz. Buz gibi derelerin aktığı, çam ve kestane ağaçları içerisinde, mitolojide dünyanın ilk güzellik yarışmasının yapıldığı yer olarak bilinen Ayazma' ya geçiyoruz. Yürüyüşe devam etmek isteyenler, rehber eşliğinde dere içi parkurumuza katılabilirler. Dünyanın ikinci oksijen merkezi olan Kaz Dağları yürüyüşü sonrası otelimize geçiyoruz.  Otelimizde dinlendikten sonra İstanbul’a hareket ediyoruz. Dönüşte Meşhur Tekirdağ Köftecisi'nde akşam yemeği için duruyoruz. İstanbul’da 23:00-24:00 gibi oluyoruz.

Kalkış Yerleri

 Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5) 21:00
 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 21:15
 Mecidiyeköy Otobüs Durağı (Murat Muhalebicisi Yanı) 21:30
 İncirli Ömür Önü 22:00

Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Gezi Süremiz, sabah  belirtilen yerlerde  alınarak başlar. 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Gecelemeler bu doğrultuda hesaplanmıştır. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

 

Konaklama Tesisi

KOÇ TERMAL TESİSLERİ 

  

  

Tur Fiyatı ve Ödeme Şekilleri

Tur Ödeme Şekilleri

   Tur Ücreti (Kredi Kartı İle)

  
  
  
  

 

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler Dahil Olmayan Hizmetler
* 1 gece konaklama (Her Şey dahil)* Tüm kişisel harcamalar 
* 2 Sabah Kahvaltısı
* 1 Öğle yemeği
* 1 Akşam Yemeği
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti
* Lüks araçlarla ulaşım
* Araçlarda  ikram ve servis
* TURSAB Seyahat ve Kaza Sigortası
* Feribot Ücretleri
* Müze ve Ören yerleri Giriş Ücretleri
* Otelde içecekler (alkol hariç)

 

 

 

Konaklama Şekli

 2 ve 3 Kişilik Oda Kişi Başı

Tek Kişilik Oda

0-5 Yaş Çocuk

 06-12 Yaş Çocuk

Her Şey dahil

   
Not: Her şey dahil sistemimizde alkollü içecek bulunmamaktadır.

 

Tesis ve Tur Fotoğrafları

   

Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige, 46 kişi için Mitsubishi Safir veya Mercedes 403.Tür : Gezi Tarih : 18.10.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]