Tin Tin Tur

Şile-Ağva Turu -Günübirlik

Anasayfa » Şile-Ağva Turu » Şile-Ağva Turu -Günübirlik
share on facebook  tweet  share on google  print  

Şile-Ağva Turu -Günübirlik

"Şile-Ağva Turu" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
 

  

 Gezi Tarihi

 Gezilecek Yer

 Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış 

 19 Mayıs

 Şile-Ağva ve Çevresi

 1.5 Saat

 21:30

Tur Programı

Sabah belirtilen yerlerde buluşarak Şile'ye hareket ediyoruz.Şile'ye varmadan önce,sabah kahvaltısı için mola veriyoruz.İsteyen misafirlerimiz burada ekstra kahvaltı alabilirler.Kahvaltıdan sonra , Şile'ye geçiyoruz,burada Kültür Parkı Seyir Terası'na çıkıp Şile hakkında genel bilgi veriyoruz.  Eskiden Rumların yaşam merkezi olan Kültür Parkı Vadisi, Bizans İmp. Andronikos'un kardeşini hapsetmek için yaptırdığı Ocaklı Ada Kalesi, dünyanın ikinci büyük feneri olan  Şile Feneri  göreceğimiz yerler arasında. Şile'ye veda etmeden önce, son olarak  Ağlayan Kaya Plajı ve  Dilek Ağacı'nı geziyoruz.  Öğle yemeği için mangal alanımıza hareket ediyoruz.  Bol menülü barbekü keyfinden sonra,  Ağva'ya geçiyoruz. Yeşillikler arasında bulunan Göksu Nehri'nde  tekne turu bizi bekliyor.  Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız bu tur tam size göre. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz,  nehir kenarında bulunan  tesislerde  vakit geçirebilir, kano ve deniz bisikleti de kullanabilirler. ( İstege bağlı ve ücretlidir)  Dönüşte Ağva merkeze geçip, Yesilçay kenarında, Tahir Abi'nin yerinde caylarımızı içtikten sonra, İstanbul'a dönüşe geçiyoruz. Yaklaşık 2-2.5 saat sürecek yolculuğumuzla İstanbul'a dönüyoruz. En geç 21:00-22:00 gibi İstanbul'dayız.

Kalkış Yerleri

 50. Yıl Avcılar İnsa Lisesi Önü-Otobüs Durağı(E-5)  6:30
 İncirli Boyner Mağazası  Önü  7:00
 Mecidiyeköy Oyakbank Önü-Likör Fabrikası Yanı  7:15
 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü  7:30
 Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)  8.00

 

Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da
spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Gezi Süremiz, sabah  belirtilen yerlerde  alınarak başlar. (günübirlik )  Rehber tarafından gezi esnasında bunun için ekstra ücret toplanmaz. 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri, vb. gibi haklar geri iade edilmez. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez.  Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Gecelemeler bu doğrultuda hesaplanmıştır. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

Şile-Ağva Turu Fotoğrafları

   

Daha önce düzenlenen Şile-Ağva Turları'mızdan Fotoğraflar İçin Tıklayın!

Taşıma Araçlarımız

 

  

18'lik Mercedes veya Volt.       27'lik Isuzu veya Turkuaz           45'lik Safir veya 403

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere, kişi sayısına göre; 18 kişi için 18’lik Mercedes veya Volt., 27 kişi icin 27’lik Isuzu veya Prestij, 45 kisi için Safir veya 403,   araçlarla gidilmektedir.

Şile-Ağva Tur Fiyatı ve Ödeme Şekilleri

Tur Ödeme Şekilleri

     

Nakit Ödeme Fiyatı:

     
       
       

 

 Tur Ucretine Dahil Olan Hizmetler  Dahil Olmayan Hizmetler

 *Öğle Yemeği Çupra veya Levrek veya Tavuk veya köfte+içecek+salata

 *Tüm kişisel harcamalar
 *Lüks otobüslerle ulaşım  *Göksu Nehrinde tekne turu (5 YTL)
 *Otobüslerimizde ikram ve servis  
 *Rehberlik Hizmeti  
   

Öğrencilere Özel İndirim!

Üniversite Gezi Kulübü Üyelerine 60 YTL. Bu indirim, tüm üye ilköğretim, lise ve üniversite öğrencileri için geçerlidir. Ücret ödenirken veya araç içinde kimlik ibraz edildiğinde bu indirimden yararlanılr. Açıköğretim öğrencileri bu indirimden yararlanamaz. Öğrenciler http://www.gezikulubu.com.tr  sayfasından üye olabilirler.

Kaynak : Şile-Ağva Turu ,19 Mayıs Turları,Şile-Ağva
Tür : Gezi Tarih : 3.05.2008
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]