Tin Tin Tur

Aytepe Turları, Aytepe Turu, Aytepe Tur, Yuvacık Turları, Yuvacık

Anasayfa » Günübirlik Turlar » Aytepe Turları, Aytepe Turu, Aytepe Tur, Yuvacık Turları, Yuvacık
share on facebook  tweet  share on google  print  

Aytepe Turları, Aytepe Turu, Aytepe Tur, Yuvacık Turları, Yuvacık

"Günübirlik Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Aytepe

 

Aytepe Turları, sabah köy kahvaltısı alındıktan sonra başlayacak yürüyüş sonrası tesiste öğle yemeği alınır. Aytepe turu rahat parkurlardan biri olup isteyen herkesin katılacağı günübirlik doğa turlarındandır.

 

GÜNÜBİRLİK AYTEPE - YUVACIK TREKKİNG TURU

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

Derece

İstanbul'a Varış

Her C.tesi ve Pazar

İzmit-Yuvacık

2-3 saat

Orta

21:00-22:00

 
 
AYTEPE YUVACIK TURUMUZDAN VİDEO

 

Aytepe Tur Programı

Sabah belirtilen yerlerde buluşarak İzmit Yuvacık’a bağlı birçok yürüyüş parkuruna başlangıç oluşturan Aytepe-Servetiye’ye hareket ediyoruz. Yürüyüşe başlamadan önce ilk olarak kahvaltı için tesisimize geçiyoruz. Dere kenarında, yeşillikler arasında bulunan tesiste, (cevizin ağacının altında) bizim için özenle hazırlanmış köy kahvaltısını alıyoruz. Kahvaltının ardından, yürüyüşün yapıldığı noktaya geçiyoruz. Yürüyüşümüz grubun durumuna bağlı olarak yaklaşık yaklaşık 2-3 saat sürüyor. Parkurumuz vadi içinde, bazen patikada bazen de orman yolunda devam ediyor. Parkurumuz, her yaştan misafirimizin katılacağı yokuş aşağı oldukça rahat. Keyifli ve güzel manzara eşliğinde başlayan yürüyüşümüzde ilk olarak, bekçi kulübesinin bulunduğu çardaka ulaşıyoruz. Veysel amcanın yerinde çaylarımızı içtikten sonra, geniş bir vadiden yürüyüşe devam ediyoruz. Çoşkulu dere eşliğinde devam eden yürüyüşümüzde küçük şelalerle karşılaşıyoruz. Bol bol fotoğraf çekme zamanı şimdi. Parkurun sonunda Serveti Camii Köyü’ne ulaşıyoruz. Daha sonra öğle yemeği için tesise geçiyoruz. Yemekten sonra isteyen misafirlerimiz kamelyalarda oturup çay-kahve keyfi yapabilir. Ya da çınar ağaçları altında bulunan hamaklarda günün yorgunluğunu atabilirler. Hatta parkur beni yormadı aktivitelere devam diyen misafirlerimiz için de tesiste ATV Safari, Jeep Safari veya Paintball mevcut. Gezi sonunda, şehrin tüm yorgunluğunu ve stresini atmış bir şekilde İstanbul’a hareket ediyoruz. Hava, yol ve trafik durumuna göre 21:00-22:00 gibi İstanbul’dayız. Misafirlerimizle başka bir gezide görüşmek üzere vedalaşıp, aldığımız kalkış yerlerine bırakıyoruz.

Kalkış Yerleri
İncirli Boyner Mağazası Önü 07:00
Mecidiyeköy INGBANK Önü-Likör Fabrikası Yanı 07:15
Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 07:30
Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5) 08:00
Kartal Köprüsü (E-5) 08:15

NOT: Gebze - Tuzla - İzmit noktalarından binecek misafirlerimiz için alternatif kalkış durakları oluşturabiliriz.

Aytepe Gezisine Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da
spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar


Gezi Süremiz, sabah belirtilen yerlerde alınarak başlar. 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.
Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Aytepe Turu Fiyatı ve Ödeme Seçenekleri
Tur Ödeme Şekilleri

Tur Ücreti

Nakit Ödeme Fiyatı

179  TL

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler Dahil Olmayan Hizmetler
* Sabah köy kahvaltısı * Tüm kişisel harcamalar
* Öğle yemeği  * Ekstra harcamalar
* Lüks araçlarla ulaşım
* Araçlarda ikram ve servis
* Rehberlik hizmeti

 

SABAH KÖY KAHVALTISI: Peynir, bal, tereyağı, zeytin,  kızarmış patates, domates, salatalık, biber, yumurta, sınırsız çay  

ÖĞLE YEMEĞİ : Ana yemek (köfte, alabalık veya tavuk ızgara), 4 kişiye bir tane Karadeniz muhlaması veya kaşarlı mantar, turşu çeşitleri, salata, köy baklavası, meşrubat.

 

Taşıma Araçlarımız

 

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige.

Kaynak : Trekking turları, Yürüyüş turları
Tür : Gezi Tarih : 1.09.2019
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]